Çoban Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri konusu Fox TV

/ 1 Şubat 2017 / / yorumsuz
Çoban Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri konusu Fox TV

Fox TV izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Çoban Yıldızı dizisinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler belli oldu. Most Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve çekimleri geçtiğimiz hafta başlayan dizinin tüm detayları ortaya çıkmaya başladı.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda 3 bölüm Gül Oğuz oturacak. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı dizinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

ÇOBAN YILDIZI NEREDE ÇEKİLİYOR SET ADRESLERİ
İlk çekimler Kapadokya’da başlamıştır. Buradan İstanbul’a geçilen set adreslerinin tüm detayları ilerleyen günlerde haberimizde olacak.

DİZİNİN KONUSU
Zühre ile Seyit arasında yaşanacak olan hayalsi bir aşkı konu alacak olan dizinin hikayesi hakkında tüm bilgiler geldikçe güncellemeye devam edeceğiz.

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ VE KARAKTERLERİ

Seyit Zahir (Şükrü Özyıldız) Kimdir? Wikipedi


18 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini ilk olarak Ege Üniversitesi’nden almıştır. Daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden oyunculuk eğitimi almıştır.

Oynadığı Diziler
Derin Sular
Fatmagül’ün Suçu Ne
Uçurum
Çalıkuşu
Benim Hala Umudum Var
Şeref Meselesi
Tatlı Küçük Yalancılar
Kış Güneşi

Yeni dizide ise Seyit Zahir karakterini canlandırmaktadır.

Zühre Filiz (Selin Şekerci) Biyografisi Wikipedi


Ekranların en çok sevilen isimlerinden birisi olan Selin Şekerci’nin yeni dizideki rolü Zühre oldu. 1 Haziran 1989 yılında İzmir-Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa ilk adımları İzmir Devlet Tiyatrosu’nda yer alarak atmıştır.

Rol Aldığı Diziler
Kavak Yelleri
Melekler Korusun
Leyla ile Mecnun
İzmir Çetesi
Ay Büyürken Uyuyamam
Benim İçin Üzülme
Kaçak Gelinler
Acı Aşk
Rengarenk ve Kaçın Kurası

Şimdilerde ise Fox TV ekranlarında başlayacak olan Çoban Yıldızı dizisinde “Zühre Filiz” karakteri ile izleyici karşısında olacak.

Zekkar Karakaya (Selim Bayraktar) Kimdir Wikipedi


17 Haziran 1975 yılında Irak’ta dünyaya gelmiştir. Irak asıllı Türk oyuncu olan Selim Bayraktar, yeni dizide Zekkar karakterini canlandıracaktır.

Oynadığı diziler arasında Gecenin Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl, Bir Bulut Olsam ve Köprü gibi yapımlar yer almaktadır.

Mustafa Zahir (Arif Erkin)


Ünlü oyuncu bir çok dizide rol almıştır. Özellikle Yabancı Damat dizisinde adından uzun süre bahsettirmiştir.

11 Eylül 1935 Gaziantep’te dünyaya gelen oyuncu, mimar, müzisyen ve oyunculuk yapmaktadır. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden alarak tamamlamıştır. Oynadığı diziler arasında İkinci Bahar, Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Devam Ediyor, Yabancı Damat gibi yapımlar yer almaktadır.

Fikret Karakaya (Menderes Samancılar)

1 Mayıs 1955 yılında Adana’da dünyaya gelen oyuncu 62 yaşındadır. Rol aldığı yapımlar arasında Güneşi Gördüm, Bitmeyen Şarkı, Kayıp, Urfalıyam Ezelden, Sıla gibi diziler yer almaktadır.

Rüveyda Zahir (Sahra Şaş)


1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oynadığı yapımlar arasında Adını Kalbime Yazdım , Tatar Ramazan ve Aşkın Dili Yok dizileri yer almaktadır.

Ali Karakaya (Taygun Sungar)


Yaşı: 1989 (27 Yaşında)
Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü
Nereli: Ankara

Oynadığı Diziler
Çiçek Taksi
Kuzenlerim
Gurbet Kadını
Kara Ekmek
Kardeş Payı
Ulan İstanbul
Babam ve Ailesi

İbrahim Zahir (Serhat Özcan)

8 Ağustos’da Sinop’ta dünyaya gelmiştir. En çok tanınan isimlerden olan Özcan, Çocuk Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu, Ferhan Şensoy‘un Nöbetçi Tiyatro’su, İstanbul Belediye Konservatuarı ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde yer almıştır. Rol aldığı diziler arasında Cennet Mahallesi, Yahşi Cazibe, 2 Yaka Bir İsmail, Suskunlar, Bana Artık Hicran De ve Ulan İstanbul gibi yapımlar yer almaktadır.

Sırma Karakaya (Aysun Metiner)


1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitiminiİstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Rol aldığı projeler arasında Şaşıfelek Çıkmazı, Kurtlar Sofrası, Yeni Hayat, Benimle Evlenir misin, Örümcek, Nasıl Evde Kaldım, Sıdıka, Asmalı Konak gibi yapımlar yer almaktadırç

Cevahir Zahir (Feyza Işık)

1975 Almanya’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Drama Tiyatro Eleştirmenliği bölümünde tamamlamıştır. boyu 1.60 olan ve 65 Kg olan oyuncunun oynadığı diziler arasında Haziran Gecesi, Bir Bulut Olsam, Sır Gibi, Gamsız Hayat ve Filinta gibi yapımlar yer almaktadır.

Fikriye Gönen (Elif Çakman)


Doğum Tarihi : 9 Mayıs 1978
Doğum Yeri:İstanbul
Eğitim: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü, İstanbul Üniversitesi devlet Konservatuarı Sahne dersleri

TANITIM FRAGMANI (Dizinin tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı)

Dizinin hangi gün veya ne zaman başlayacağı konusunda detaylar açıklanmadı. Açıklama yapıldıktan sonra sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ’IN YENİ İMAJI

Tecrübeli genç oyunu yeni dizi için çok farklı bir görünüme büründü. Uzun saçlarının yerine kısa saç tercih edildi. Çok yakında başlayacak olan dizide hayranlarının karşısına yeni imajı ile çıkacak olan oyuncu hakkında biyografi bilgiler yer almaktadır.