Çocuklar Duymasın Tutku kimdir?

/ 24 Kasım 2017 / / yorumsuz
Çocuklar Duymasın Tutku kimdir?

2 haftadır yayınlanmayan ve final yapacağı konuşulmaya başlanan Çocuklar Duymasın ile ilgili bir sürpriz yaşandı. Dizinin yeniden Pazar akşamı yayınlanacağı açıklanmasının üzerine izleyicileri sevindirmiş oldu. Bu hafta yeni bölümde kadroya yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Bu hafta 17.bölüm ile yayında olacak olan Çocuklar Duymasın’ında Haluk ile Meltem arasında yaşanan ayrılık olayı sonrasında bir kadın daha araya giriyor. Bu sürpriz kadın Haluk ile yakınlaşmaya çalışınca kim olduğu merak edilmeye başlandı.

HALUK’U ÖPEN KADIN KİM?
İkili arasında yaşanan boşanma olayı başka bir boyut kazanıyor. Avukatlar aracılığı ile boşanma işlemlerine başlanılmıştır. Meltem’in daha önce şirketinde çalışmış olan ve bir anda Haluk’un hayatına girmeyi başaran Tutku ismindeki bu kişinin kim olduğu bu bölüm ortaya çıkacak. Oyuncu hakkında henüz bir bilgi yer almadığından dolayı ilerleyen günlerde detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Tutku‘nun kim olduğu belli oldu. Bu karakteri Gülin İyigün canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Seksenler dizisi yer almaktadır.

17.bölüm fragmanı