Çukur 2-3.Bölüm fragmanı neler olacak özeti

/ 26 Ekim 2017 / 521 / yorumsuz
Çukur 2-3.Bölüm fragmanı neler olacak özeti

Show TV ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle yayında olan Çukur’un 30 Ekim ve 6 Kasım tarihlerinde yayınlanacak olan 2.bölüm ve 3.bölümün tüyolarını ve neler olacağına dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? (2-3.Bölüm Özeti İlerleyen günlerde yayında olacak)
İdris Koçovalı tarafından kurulan Çukur, İstanbul’un gerçekte ta kendisi anlamına gelmektedir. Burada yaşayan kimseyi tehdit ile karşı karşıya bırakacak bir tehlikeli durum bulunmamaktadır. Çukur 3.Bölüm özeti ve fragmanı ilerleyen günlerde yayında olacak.

Sabah saatlerinde kimyager olarak görev yapan daha sonra ise akşamda bir müzik kulübünde şarkı söylemeye devam eden Yamaç, çok eskiden yaşanan bir olaydan ötürü mahalleden kaçmış ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Bu genç adamın kendisine benzeyen Sena isimli bir de sevgilisi bulunmaktadır.

Herkesi Şaşırtacak Olaylar!
Çukur artık eskisi gibi olmayacak ve Vartolu’nun gelişiyle herkesin hayatı değişime uğrayacaktır. Bu fırtına ile birlikte Yamaç, yıllar önce kaçtığı Çukur’a yeniden dönecektir.


Heyecan dolu yeni bölümleriyle Çukur Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Dizinin 1.bölümü reytinglerde ve sosyal medyada istenilen düzeylere ulaştı diyebiliriz.

Çukur 2.Bölüm Fragmanı


error: DIZITVLIST.COM SITESINDEN ALINMIŞTIR. KOPYA İÇERİKTİR.