Çukur 27 bölüm önizleme ve özeti

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Çukur 27 bölüm önizleme ve özeti

Çukur 27. bölümde raconların kesilme sahnesi bizlerinde nefesini kesiyor. Koçava ailesi yönetiminde olan Çukur Mahallesine polis bile giremezken bazı gözler bu mahallenin yönetimini alma peşindedir. Yamaç’ın geri dönmesi ile karışan mahallede olanlar her geçen bölümde ipleri germektedir.

Mahallenin adına gayriresmi olarak Koçava mahallesi adını veren aile büyüklerine karşı kafa tutan grup vardır. Peki bu grup tabelalardaki Koçava Mahallesi yazısını silme sahnesi olur ise ne olurdu. Tabelalardaki yazıları silip yerlerine Çukur yazan grup ile mahalleli karşı karşıya gelir ve racon kesilir. Kendisini mahallenin sahibi olarak bilen Koçava, Çukur’a çökmek isteyenlere eğer izin verirse tüm itibarını kaybedecektir. Peki ya onları nasıl def edecektir?

Çukur dizisinde Saadet’i kim isteyecek? Mahallenin buna tepkisi ne olacak ve Saadet evleniyormu Çukur 27 bölüm izleyerek göreceğiz. Haftaya düğün yapacağını ilan eden Koçava aile reisini ne bekliyor. Pazartesi akşamları saat 20:00 ‘de show tv ekranlarında yayınlanıyor. Çukur 27. bölüm özeti hakkında gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur 27 bölüm önizleme

Çukur 27 bölüm fragmanı izle