Çukur 28 bölüm önizleme ve özeti

/ 29 Nisan 2018 / / yorumsuz
Çukur 28 bölüm önizleme ve özeti

7 Mayıs Çukur 28 bölüm önizleme bu akşam yayınlanacak olan Çukur yeni bölüm izle için tvsini açanların en çok merak ettiği konu oldu. Koçava mahallesinde yapılan özelleştirilme ve sokak arasında Sema’nın vurduğu Emrah öldümü en çok merak edilen dizi konusu oldu.

Sema abisi tarafından verildiği silah ile Çukur mahallesinin ara sokaklarında takip edilmeye başlandı. Bunu fark ettiğinde kaçmaya başladı ancak kaçamayacağını anlayınca silahı doğrultup onu kovalayanı vurdu. Aslında Sema uzun zamandır takip ediliyordu ancak bunu Yamaç’a söylemedi. Eğer söylese idi çok farklı olabilirdi ancak Emrah diye tahmin ettiğimiz vurulan kişi acaba öldümü?

Diğer konu ise Koçava mahallesine başka grup çökmüş ve adli karar ile mahallenin bir kısmını özelleştirmişlerdir. Mahalleli ikiye ayrılmıştır. İtibarını kaybetme noktasında olduğunu farkeden Koçava ailesi ne tepki gösterecek? Çukur 28. bölüm özeti ve sneak peak bu hafta için bize önemli tüyolar verecek. Çukur 28. bölümde ne olacak hep beraber izleyeceğiz.