Çukur 30. bölüm fragmanı izle Yamaç 1 milyon getirecek mi

/ 19 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Çukur 30. bölüm fragmanı izle Yamaç 1 milyon getirecek mi

Çukur 30. bölüm fragmanı izle Yamaç 1 milyon getirecek mi, Yamaç neresini patlatıyor yine silahların konuştuğu bölüm. İdris’i kaçıran adamlar Yamaç’ı arayıp 1 milyon TL getirmesi durumunda bırakacaklarını yoksa bırakmayacaklarını söylüyorlar.

Çukur dizisinin 30. bölüm fragmanında gördüğümüz Yamaç eline almış silahı gemi, depo ne varsa basıyor her yeri. Peki babası İdris’i kurtarabilecek mi. Kahve neden kapalı. Kıraathanede neler dönüyor. Sabahtan beri kapısı kapalı olan kahvehane içerisinde kim ne konuşuyor. en önemlisi de Yamaç 1 milyon TL getirecek mi. Esir düşen İdris’in tek kurtulma yolu para vermek mi. Hürriyetine el konulmuş babasını Yamaç para vermeden nasıl kurtaracak.

Selim babasının tüm mirasını Yamaç’ın üzerine bırakması üzerine ne plan yaptı. Elinde silahla gezen Selim kimin yerini basacak. Selim kimi öldürecek Çukur Mahallesinde 30. bölüm fragmanı izleyenleri tam olarak ne bekliyor. Peki ya şimdi ne olacak. Mahalle komple karıştı. Artık dış güçler de içeriye sızdı. İç savaşa başlayan Vartolu ve Yamaç’ı babası İdris uyarmıştı. Düşmanların en sevdiği şey iç savaş başlayınca saldırmak.

Çukur Mahallesi bu kadar başı boş değil. Tabiki Yamaç 1 milton TL vermeyecek. Yine hoplayacak zıplayacak babasını kurtaracak. Vartolu da Yamaç’ın zaferini izleyecek.