Çukur 31. bölüm fragmanları ve özeti bu hafta neler oldu

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Çukur 31. bölüm fragmanları ve özeti bu hafta neler oldu

Çukur 31. bölüm fragmanları ve özeti yayınlandı. Çukur 31. bölüm sneak peak te yayına girmesi ile set tamamlanmış olru. Çukur yeni bölümde neler olacak. Yamaç yine ortalığı patlatacak. Vartolu hamamdan nasıl çıkacak. İdris’in durumu nedir İdris ölecek mi. İdris’in büyük oğlu Yasin sinsi planlarını eline yüzüne bulaştırdı şimdi işin içinden nasıl çıkacak. Hepsinin ön izlemesi Çukur 31. bölüm fragmanları izlediğinizde daha net olacak.

İdris’in mal varlığını Yamaç’a devretme sözleri ile başlayan iç savaş Çukur 31. bölüm fragmanı izleyenleri hayrete düşünüyor. Kurtlar Vadisine dönen dizinin özeti niteliğindeki fragmanları yayınlandı. Koçovalı ailesini kendi içerisindeki büyük savaş bekliyor. Peki şimdi ne olacak. Kim ne yapacak. Yamaç bu işi düzeltebilecek mi. Korkusuz Yamaç yine sağı solu patlatırken babası İdris ne yapacak. Çukur mahallesinin iç savaşı dinmez ise dış güçler mahalleyi bölebilir. Çukur 28 mayıs fragmanı izle sizin ile birlikte.

Aliço sevdiği kızın peşini bırakmıyor ve İdris ile konuşmaya geliyor. Aliço ile İdris’in konuşması sahnesi çok önemli ipucu verecek.