Çukur 32. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta ?

/ 31 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Çukur 32. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta ?

Çukur her pazartesi yeni bölümleri yayınlanıyor peki Çukur 32. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor saat kaçta Çukur tekrarı izleyebilirsiniz? Çukur dizisi son bölüm tekrarını izleyebileceğiniz yayın akışını ve saatlerini sizin için liste halinde toparladık.

Çukur 32. bölüme önce özetine göz atalım. Selim babası İdris’in tüm tapularını oğlu Yamaç’a devretme kararından sonra kendisinden geçer. Selim düşünmeden hareket etmeye başlar. Selim’in planı İdris Koçovalı’yı ortadan kaldırmak gerekirse Çukur mahallesini komple dağıtıp yeniden kurmak. Ancak planları istediği gibi gitmez. Olaya el atan Yamaç çatıştığı adamların Selim’in adamları olduğunu öğrenmez. Ancak kim olduklarını öğrenir. Bu durum Selim’i korkutmaya başlar. Kardeşi Yamaç’ın, Selim’i bulup hain ilan etmesi an meselesidir.

Selim ekibini toplayıp bugun olaylar ortaya çıkmadan Çukur mahallesine saldırma kararı alır. Eğer çukur mahallesini yerle bir edip kendi krallığını ilan edemez ise bu saatten sonra sıranın kendine geldiğinin farkındadır. Selim kendi ekibi içerisinde önce hain ilan edilir. Bizi sen ispiyonladın der. Bu tarz adamların zekaları zaten şüphe üzerine kurulu olduğu için hep en yakınındakinde suç ararlar. Ancak Selim onlara yanlış yapmamıştır. Sadece beraber yürüdükleri yol yanlıştır ve sonu yoktur. Selim bunu görmüştür. Bu yüzden Çukur mahallesine saldırma kararı aldı. Bu saldırdığı Çukur 32. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta yayınladığını detaylarımızda paylaştık. Çukur dizisi tekrarı ne zaman veriliyor işte listesi.

Çukur 32. bölüm tekrarı izle

Çukur bölüm tekrarı yayın akışı:

Pazartesi 20:00 Çukur yeni bölüm yayın günü
Perşembe 03:45 Çukur 32. bölüm tekrarı yayın günü ve saati
Cumartesi 13:00 Çukur tekrarı hangi gün yayınlandığı ve saati

Çukur dizisi klasik Türk dizilerinden farklı senaryoya sahiptir. Her bölümünde farklı kararlar alınır ve mahalle içerisinde farklı olaylar olur. Yeni bölümleri hep devamı niteliğinde olduğundan izleyemediğiniz bölümlerin Çukur tekrar diye aratarak yayınlandığı gün ve saatleri kontrol edip size uygun yayın saatinde izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çukur tekrar bölümleri için sitemiz içerisindeki arama konsolunu kullanarak kaçırdığınız bölümlerin yayın akışına ulaşabilir yada Show Tv’nin resmi internet sitesini takip edebilirsiniz.