Çukur 4.Bölüm fragmanı neler olacak özeti (13 Kasım)

/ 4 Kasım 2017 / / yorumsuz
Çukur 4.Bölüm fragmanı neler olacak özeti (13 Kasım)

Show TV ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden Çukur dizisinin 13 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 4.bölümümünde neler olacağı merak ediliyor.

Ay Yapım tarafından hazırlanan yapımda Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz rol alıyor. Dizinin yeni bölümleri çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Çukur 4.Bölüm Özeti
Yamaç, Sena’yı istemediği halde Çukur’a getirdiği görülüyor. Bu durumda izleyiciler daha da heyecanlanmaya başlayacak gibi görünüyor. Sena’ya “bu odada oturacaksın, ben söyleyene kadar bu evden çıkmayacaksın!” demesiyle bir taraftan herkes şoka uğruyor.

Çünkü birbirlerini çok seven bu aşıkların bu tür konuşmalarına ilk 2 bölümde şahit olmamıştık. Bakalım buradan sonra işler nasıl değişecek hep birlikte göreceğiz.

Çukur’da herkesin tehlikede olduğunu görmesiyle babasının evine dönen Yamaç, Sena’yı getirmesi sonrasında Sultan ile karşı karşıya gelecektir. Bu duruma pek sevinmeyen Sultan Koçovalı, kıza tehditler savurmaya başlar. Buraya kendisini fazla alıştırmaması gerektiğini belirtir.

Sevilen dizi yeni bölümüyle 13 Kasım Pazartesi Show TV ekranlarında olacak.

4.BÖLÜM FRAGMANI (Yeni tanıtım 6 Kasım saat 24.00’de yayınlanacaktır.)Benzer Konular