Çukur 42. bölüm izle Çukur 42. bölüm Fragmanı

/ 10 Kasım 2018 / / yorumsuz
Çukur 42. bölüm izle Çukur 42. bölüm Fragmanı

Çukur 42. Bölüm Fragmanı yayında. Çukur 42. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü. Bizde sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için sitemize ekliyoruz. Çukur 42. bölümü fragmanı özeti; Babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç, İdris’in karşısına çıktığında gözyaşlarına hakim olamıyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Yamaç, babasının elini öpüyor. İdris’in kapıyı açtığında karşısında bulduğu kişilerin kim olduğu ise merakla bekleniyor.

Çukur 42. bölüm izle

Çukur 41. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 41. Bölümünde; Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek.

Çukur 2.Sezon 9.Bölüm / Çukur 42. bölüm 12 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak. Kaçıranlar için Çukur Tekrarı hangi günler makalemizden Çukur 42. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 42. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve internetten Çukur 42. bölüm izle diyorsanız showtv internet sitesine Çukur 42. bölüm bittikten kısa bir süre sonra Çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Çukur bölümleri internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.