Çukur 43. bölüm izle Çukur 43. bölüm Fragmanı

/ 16 Kasım 2018 / / yorumsuz
Çukur 43. bölüm izle Çukur 43. bölüm Fragmanı

Çukur 43. Bölüm Fragmanı yayında. Çukur 43. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü. Bizde sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için sitemize ekliyoruz. Çukur 43. bölümü fragmanı özeti; Babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç, İdris’in karşısına çıktığında gözyaşlarına hakim olamıyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Yamaç, babasının elini öpüyor. İdris’in kapıyı açtığında karşısında bulduğu kişilerin kim olduğu ise merakla bekleniyor.

Çukur 43. bölüm izle

Çukur 42. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 42. Bölümünde; Celasun’un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz olan Cumali ile Celasun, Karakuzularla karşı karşıya gelecek ve Çukur’un çatılarında soluksuz bir kovalamaca yaşanacak. Akşın’ı gördükten sonra aileyi yeniden bir araya getirmeye kararlı olan Sena, Yamaç’ı İdris’le buluşturmak için çabalayacak. İdris ve Yamaç’ın karşı karşıya gelmesi ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşatacak. Cumali ise İdris’i görme konusunda tereddütte kalacak. Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, bu kozu kullanmaya devam ederken Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek.

Çukur 2.Sezon 10.Bölüm / Çukur 43. bölüm 19 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak. Kaçıranlar için Çukur Tekrarı hangi günler makalemizden Çukur 43. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 43. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve internetten Çukur 43. bölüm izle diyorsanız showtv internet sitesine Çukur 43. bölüm bittikten kısa bir süre sonra Çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Çukur bölümleri internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.Benzer Konular