Çukur 44. bölüm izle Çukur 44. bölüm Fragmanı

/ 20 Kasım 2018 / / yorumsuz
Çukur 44. bölüm izle Çukur 44. bölüm Fragmanı

Çukur 44. Bölüm ilk sahnesi yayında. Çukur 44. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü. Bizde sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için sitemize ekliyoruz. Çukur 44. bölümü fragmanı özeti; Babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç sonunda başarmış görünüyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Cumali, babasının elini öpüyor. Ayrıca Sultan’ın ayağa kalması ve iyileşmesi diğer bir detay.

Çukur 44. bölüm izle

Çukur 43. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 43. Bölümünde; Çeto’nun elindeki en büyük kozu olan Saadet’i devreye sokması Vartolu’nun Salih’ten vazgeçmesine ve eski günlerdeki Vartolu’ya dönüşmesine neden olacak. Çeto’nun Vartolu’dan ne isteyeceği merakla beklenecek. Ersoy’u koz olarak elinde tutan Yamaç, onun aracılığıyla Karakuzuların planlarını öğrenmeye çalışırken, karşısında hiç beklemediği anda Veysel’i bulacak. Çeto sadece Vartolu’yu değil, Celasun’u da kullanmak için yeni planlar yapacak ve Koçovalılarla arasındaki mücadele kızışacak.

Çukur 2.Sezon 11.Bölüm / Çukur 44. bölüm, 26 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak. Kaçıranlar için Çukur Tekrarı hangi günler makalemizden Çukur 44. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 44. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve internetten Çukur 44. bölüm izle diyorsanız showtv internet sitesine Çukur 44. bölüm bittikten kısa bir süre sonra Çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Çukur bölümleri internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.