Çukur 47. bölüm izle, Çukur 46. bölüm tekrarı

/ 11 Aralık 2018 / / yorumsuz
Çukur 47. bölüm izle, Çukur 46. bölüm tekrarı

Çukur 47. Bölüm ilk sahnesi yayında. Çukur 47. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü. Bizde sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için sitemize ekliyoruz. Çukur 47. bölümü fragmanı özeti; Ersoy’u uzaktan izleyen Vartolu’nun silah çektiği an arkasında beliren Aliço izleyenleri şaşırtıyor. Aliço’nun Vartolu’ya silah doğrultmasıyla gerilimin yükseldiği sahnede “Aliço, Vartolu’yu vuracak mı?” sorusu akla geliyor.

Çukur 47. bölüm izle

Çukur 47. bölüm izle

Çukur 46. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 2. Sezon 13. Bölümünde (Çukur 46. Bölüm); Çukur’un çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yamaç ve Cumali’yi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışan Vartolu’nun sırrını, Çukur’dan biri öğrenecek ve Vartolu’yla yüzleşecek. Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca’ya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Sena’ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun’la ilgili Ersoy’dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

Çukur 46. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için Çukur Tekrarı makalemizden Çukur 46. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 46. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve internetten Çukur 46. bölüm izle diyorsanız showtv internet sitesine Çukur 46. bölüm bittikten kısa bir süre sonra Çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Çukur bölümleri internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.