Çukur 48. bölüm izle, Çukur 48. bölüm tekrarı

/ 19 Aralık 2018 / / yorumsuz
Çukur 48. bölüm izle, Çukur 48. bölüm tekrarı

Çukur 48. Bölüm ilk sahnesi yayında. Çukur 48. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü mü diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için ekliyoruz. Çukur 48. bölümü fragmanı özeti; Ersoy’u uzaktan izleyen Vartolu’nun silah çektiği an arkasında beliren Aliço izleyenleri şaşırtıyor. Aliço’nun Vartolu’ya silah doğrultmasıyla gerilimin yükseldiği sahnede “Aliço, Vartolu’yu vuracak mı?” sorusu akla geliyor.

Çukur 48. bölüm izle

Çukur 48. bölüm izle

Çukur 47. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 2. Sezon 14. Bölümünde (Çukur 47. Bölüm); Yamaç, Ersoy’dan istihbarat almaya devam ederken Çeto ve Mahsun’u öldürmek için Ersoy’un yaptığı plan ikiliyi beklenmedik bir duruma sürükleyecek. Vartolu’nun Çeto ve Mahsun’a aralarında köstebek olduğunu söylemesi tansiyonu yükseltirken Aliço’nun yakaladığı ipucu Yamaç’ı Vartolu’nun sırrına giderek yaklaştıracak. Selim ile Sultan’ın yüzleşmesi merakla beklenecek. İdris’in atacağı adım ise tüm dengeleri değiştirecek.

Çukur 48. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için Çukur Tekrarı makalemizden Çukur 48. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 48. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve yada internete düştü mü merak ediyorsanız internetten Çukur 48. bölüm izle linki için size bilgi verelim. Çukur tekrar bölümleri showtv internet sitesine Çukur 48. bölüm bittikten kısa bir süre sonra Çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Genelde 10-20 dk içerisinde Çukur tekrar bölümlerini internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.Benzer Konular