Çukur 49. bölüm izle, Çukur 49. bölüm tekrarı

/ 14 Ocak 2019 / / yorumsuz
Çukur 49. bölüm izle, Çukur 49. bölüm tekrarı

Çukur 49. Bölüm fragmanı yayında. Çukur 49. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü mü diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için ekliyoruz. Çukur 49. bölümü fragmanı özeti; Yamaç’ın vurulmasıyla perişan olan İdris’in gözyaşlarına hakim olamadığı sahnede “Yamaç’ımı vurmuşlar!” sözleri izleyenleri derinden etkilerken, kardeşinin vurulduğunu öğrenen Cumali intikam yemini ediyor. Yamaç öldü mü, Yamaç’ı kim vurdu sorularının cevabı beklenirken, Metin’le dertleşen Medet’in “Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyormuş!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’ın yaşam savaşı verdiği, Selim’in Cumali’ye sert çıktığı, Çukur’da tüm dengelerin alt üst olduğu tanıtımda Çeto ve Vartolu’nun karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltiyor. İkilinin çektiği silahlar gerilimi artırırken, kısa bir aradan sonra ekrana gelecek yeni bölümde yaşanacaklar merakla bekleniyor.

Çukur 49. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlıyor.

Çukur 49. bölüm 21 Ocak Pazartesi günü saat 20:00 da yayınlanacaktır.

Çukur 49. bölüm
Çukur 49. bölüm

Çukur 49. bölüm izle (2. Sezon 16. Bölüm)

Çukur 48. Bölüm neler oldu hatırlayalım.

Çukur 2. Sezon 15. Bölümünde (Çukur 48. Bölüm); ‘Çukur’da duyulacak ateş sesleri yeni ve çok daha büyük bir fırtınanın habercisi olurken yepyeni bir dönemi başlatacak! Karakuzular, yaşadıkları şoke edici kayıplardan sonra Çukur’dan çıkmak zorunda kalacaklar. “Koçovalılar, Çukur’u geri mi alıyor” sorusunun cevabının merakla bekleneceği bölümde, tansiyon bir an bile düşmeyecek. Karakuzular, Çukur’dan çıksa da Çukur’a kimseyi almamak için güçlerini sonuna kadar kullanacaklar. Yamaç, Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesiyle, kardeşi Vartolu’ya destek olup onları kurtarmak için elinden geleni yapacak. Bu sırada Selim’in Cumali’nin karşısına çıkması duygu yüklü anlar yaşatacak. Koçovalılar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Çukur’un ana karakterlerinden birinin beklenmedik anda vurulması Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecek.

Çukur 49. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için Çukur Dizisi Tekrarı makalemizden Çukur 49. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 49. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve yada internete düştü mü merak ediyorsanız internetten Çukur 49. bölüm izle linki için size bilgi verelim. Çukur tekrarı hangi gün yayınlanıyor Çukur 49. bölüm televizyonda yayını bittikten kısa bir süre sonra showtv internet sitesine çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Genelde 10-20 dk içerisinde Çukur tekrar bölümlerini internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.Benzer Konular