Çukur 50. bölüm izle, Çukur 50. bölüm tekrarı

/ 28 Ocak 2019 / / yorumsuz
Çukur 50. bölüm izle, Çukur 50. bölüm tekrarı

Çukur 50. Bölüm fragmanı yayında. Çukur 50. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü mü diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için ekliyoruz.

Çukur 50. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlıyor.

Çukur 50. bölüm 28 Ocak Pazartesi günü saat 20:00 da yayınlanacaktır.

Çukur 2.Sezon 17.Bölüm
Çukur 2.Sezon 17.Bölüm

Çukur 50. bölüm izle (2. Sezon 17. Bölüm)

Kavga etmeye hazırlanan Çukur çocuklarını engellemek isteyen Vartolu, “Koçovalı mı kesildin başımıza. Sana burada laf düşmez!” sözleriyle büyük bir şok yaşarken, Veysel’in yanına gittiği yüzüklü kişinin kim olduğu merak uyandırıyor. Çukur sokaklarında Cumali ve Vartolu’nun bir kez daha karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda silahlar çekiliyor. Vartolu, Cumali’nin “Sen mi duruyorsun Koçovalıların karşısında?” sözleri karşısında altta kalmazken, ikilinin hesaplaşması gerilimi yükseltiyor.

Yamaç’ın vurulmasıyla perişan olan İdris’in gözyaşlarına hakim olamadığı sahnede “Yamaç’ımı vurmuşlar!” sözleri izleyenleri derinden etkilerken, kardeşinin vurulduğunu öğrenen Cumali intikam yemini ediyor. Yamaç öldü mü, Yamaç’ı kim vurdu sorularının cevabı beklenirken, Metin’le dertleşen Medet’in “Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyormuş!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’ın yaşam savaşı verdiği, Selim’in Cumali’ye sert çıktığı, Çukur’da tüm dengelerin alt üst olduğu tanıtımda Çeto ve Vartolu’nun karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltiyor. İkilinin çektiği silahlar gerilimi artırırken, kısa bir aradan sonra ekrana gelecek yeni bölümde yaşanacaklar merakla bekleniyor.

Çukur 50. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için çukur tekrarı ne zaman makalemizden Çukur 50. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 50. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve yada internete düştü mü merak ediyorsanız internetten Çukur 50. bölüm izle linki için size bilgi verelim. Çukur tekrarı hangi gün yayınlanıyor Çukur 50. bölüm televizyonda yayını bittikten kısa bir süre sonra showtv internet sitesine çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Genelde 10-20 dk içerisinde Çukur tekrar bölümlerini internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.Benzer Konular