Çukur 52. bölüm izle, Çukur 52. bölüm tekrarı

/ 8 Şubat 2019 / / yorumsuz
Çukur 52. bölüm izle, Çukur 52. bölüm tekrarı

Çukur 52. Bölüm fragmanı yayında. Çukur 52. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü mü diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için ekliyoruz.

Çukur 52. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur son bölümü

Çukur 52. bölüm 11 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 da yayınlanacaktır.

Çukur 2.Sezon 18.Bölüm izle
Çukur 2.Sezon 19.Bölüm izle

Çukur 52. bölüm izle (2. Sezon 19. Bölüm)

İdris’ten Karakuzuların Çukur’a döneceğini öğrenen Cumali’nin sinirlerine hakim olamadığı, Kemal’in ağabeyi Metin’e gözyaşları içinde hesap sorduğu tanıtımda Meliha’nın, İdris’e desteği dikkat çekiyor. Çeto’nun karşısına çıkan Yamaç’ın “Sen bizim kolumuzu kanadımızı kırdın ama biz iyileştik. Biz Çukur’dayız, Koçovalılar Çukur’da Çeto ve sen bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmedin!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor.

Çukur’un 52. Bölüm İlk Sahne!

Tertemiz giyinen Aliço’nun, elinde çiçeklerle İdris’in evinin önüne geldiği ve Saadet’in ona kapıyı açtığı sahnede Aliço, kendisini içeri davet eden Saadet’e şaşırıyor. Saadet’in “Senin kravatını, çiçeğini sevsinler!” sözleri ise Aliço’yu gülümsetirken, ikilinin bu hali Koçovalıların evinin eski günlerini anımsatıyor.

Çukur 52. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için çukur tekrarı ne zaman makalemizden Çukur 52. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 52. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve yada internete düştü mü merak ediyorsanız internetten Çukur 52. bölüm izle linki için size bilgi verelim. Çukur tekrarı hangi gün yayınlanıyor Çukur 52. bölüm televizyonda yayını bittikten kısa bir süre sonra showtv internet sitesine çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Genelde 10-20 dk içerisinde Çukur tekrar bölümlerini internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.Benzer Konular