Çukur 6.Bölüm Fragmanı neler olacak özeti (27 Kasım)

/ 15 Kasım 2017 / / yorumsuz
Çukur 6.Bölüm Fragmanı neler olacak özeti (27 Kasım)

Show TV ekranlarında yeni bölümleriyle izleyici karşısında olan Çukur dizisinin 27 Kasım‘da ekrana gelecek olan 6.bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Bu konuda ilk gelişmeleri ve sneak peek’i izleyebilirsiniz. Başladığı günden bu yana sosyal medyada ve kanalda izlenme rekorları kıran dizide yine ilginç olaylar yaşanıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU – ÖZET
Yamaç, babası İdris’e mahalleden birinin Vartolu’ya haber uçurduğunu belirtmesi ve anlatmak için uğraştığı sırada babası tarafından ona “Bana senden çok baba demişlerdir” sözüyle buna inanmadığını belirtmesini izlemiştik. İdris bu konuda Yamaç’tan kesin olarak kanıtlanmış deliller isteyecektir. Bu konuda nasıl bir çözüm bulacağı ise merak ediliyor.

Mahalledeki köstebek kim? Vartolu’ya kim haber uçuruyor? Heyecanın tavan yaptığı Pazartesi günlerinde büyük bir merakla izlenen dizinin yeni bölümü 17 Kasım’da Show TV’de olacak.

İşte diziden konuşmalar:

İdris : Biz birbirine bağlı çok büyük bir aileyiz. Bizim bu bağımız maddi değildir. Kan bağıdır. Ne demek kan bağı? İnsanoğlu çiğ süt emmiş! Onu en iyi en bilirim. Buda aklımda her zaman tabi ki!

Yamaç : Kimseyi haksız yere suçlamak değil niyetim.

İdris: Gerçekten böyle birisi varsa, önce bana söyleyeceksin! Herkesten önce bana getireceksin!

Yamaç: Tamam! Sena’nın evini kurşunladılar Baba… Vartolu zeki ama

İdris: Karşıma kesin kanıtla geleceksin. Yoksa hiç gelme….

Çukur 6.Bölüm Sneak Peek (Pazartesi yayında olacaktır)

6.BÖLÜM FRAGMANI ( Çarşamba veya Perşembe yayınlanacaktır)