Çukur 60. bölüm izle, Çukur 60. bölüm tekrarı

/ 5 Nisan 2019 / / yorumsuz
Çukur 60. bölüm izle, Çukur 60. bölüm tekrarı

Çukur 60. Bölüm fragmanı yayında. Çukur 60. Bölüm fragmanı youtube ve showtv internet sitesine düştü mü diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıdan kolayca izlemeniz için ekliyoruz.

Çukur 60. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur son bölümü

Çukur 60. bölüm 8 Nisan Pazartesi günü saat 20:00 da yayınlanacaktır.

Çukur 60. bölüm
Çukur 60. bölüm

Çukur 60. bölüm izle (2. Sezon 27. Bölüm)

Cumali, Selim ve Yamaç’ın, Sena’nın cansız bedenini Çukur’a getirdiği tanıtımda, Sena’yı kucağından indirmeyen Yamaç’ın perişan hali yürekleri dağlıyor. Sena’yı gören İdris’in yaşadığı acı derinden hissedilirken, şoke olan Aliço’nun tepkisi izleyenleri duygulandırıyor. Gözyaşlarının sel olduğu tanıtımda bir kayıp daha veren Koçovalıların, bu büyük acıyla nasıl yüzleşeceği merakla bekleniyor.

Çukur 60. Bölüm tekrarı

Kaçıranlar için çukur tekrarı ne zaman makalemizden Çukur 60. bölüm tekrarı ne zaman yayınlanacak öğrenebilirsiniz. Çukur 60. bölüm tekrarı genelde hafta içi gece saatlerinde yayınlanıyor yayın akışı değişkenlik gösterdiği için makalemizden tekrar günleri ve saat kaçta olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çukur internete ne zaman düşer diyorsanız ve yada internete düştü mü merak ediyorsanız internetten Çukur 60. bölüm izle linki için size bilgi verelim. Çukur tekrarı hangi gün yayınlanıyor Çukur 60. bölüm televizyonda yayını bittikten kısa bir süre sonra showtv internet sitesine çukur dizisi internetten izlemek isteyenler için yayın verilmektedir. Genelde 10-15 dk içerisinde Çukur tekrar bölümlerini internet üzerinden show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Söylemiş olduğumuz gibi televizyonda bittikten kısa bir süre sonra bölüm internete düştü diyebiliyoruz. Ayrıca sadece bu bölüm için değil Çukur dizisi tüm bölümler  show tv çukur internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.Benzer Konular