Çukur Akın Koçovalı kim olacak ? CIO Cihangir Ceyhan

/ 17 Eylül 2018 / / yorumsuz
Çukur Akın Koçovalı kim olacak ? CIO Cihangir Ceyhan

Çukur dizisi yeni bölümlerinde göreceğimiz Selim’in oğlu olan Akın Koçovalı karakterini kimin oynacağı açıklığa kavuştu. Peki Çukur Akın Koçovalı kim olacak ? Youtube üzerinde yayınlanan SFR1 dizisi büyük beğeni topladı SFR1 izle diyerek aratan ve SFR1 dizisi takip eden birçok takipçi olunca dizi BluTV tarafından satın alındı ve Blu TV yayınlamaya başladı. İşte Akın Koçovalı karakterini  SFR1  dizisinin başrol oyuncusu Cihangir Ceyhan tarafından canlandıracağı belirtildi.

Cihangir Ceyhan CIO

1989 Adana doğumlu olan oyuncu kısa filmler ve müzik videoları çekiyordu. Daha sonra İstanbul’a giderek kamera önü oyunculuk eğitimi alan oyuncu birkaç projede yer aldıktan sonra tekrar Adana’ya gelerek CIO karakteriyle S1F1R B1R – Bir Zamanlar Adana’da dizisinde oynamaktadır.  Yönetmen Kadir Beran ile arkadaş olan Cihangir Ceyhan,  yoğun olarak çalışıp Adana’yı ve Adana sokaklarını anlatan bir dizi yada film projesi yapmak istedik fakat yapamadık diye konuşmakla birlikte daha sonra bu işte daha birikimli kişiler ile karşılaştık ve bize verdikleri destek ile dizimi çekebildik diye konuştu. Cihangir dizide kendini oynadığını söyleyenler olduğunu söylemekle birlikte karakterin özelliklerini de yansıttığını belirtiyor.  Cihangir Ceyhan instagram hesabı ceyhancihangir üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Instagram hesabı 738 bin takipçiye ve 91 gönderiye sahip.

Cihangir Ceyhan Instagram

Çukur takipçileri tarafından 1. sezondan beri Çukur Akın Koçovalı kim olacak ? sorusu yanıt arıyor bu yazımızda edindiğimiz bilgiler ışında bu soruya yanıt verdik. Detaylar için bizi takip etmeyi unutmayın.Benzer Konular