Çukur dizisi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor?

/ 23 Ekim 2017 / / 4 Yorum
Çukur dizisi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor?

Show TV’de uzun zamandır heyecanla beklenilen yapımlardan birisi olan Çukur’un ilk bölümü ekrana geliyor.Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri ise Pazartesi akşamları yayında olacak olan dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman ve hangi günlerde yayınlanacağı merak konusu oldu. Çukur dizisi tekrarı genelde haftaiçi gece saatlerinde oluyor. Çukur dizisi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor bu konuda sizlere detaylı olarak bilgiyi bu sayfada veriyoruz.

 

Çukur tekrarı hangi gün
Çukur tekrarı hangi gün

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi oyuncuların yanı sıra Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi isimlerde yer alıyor. 2. sezonu ile devam eden Çukur dizisi Pazartesi günlerini reytinglerde zirvede bitiriyor. Çukur’a karakuzuların gelmesi ile tansiyonu iyice yükselen Çukur dizisi Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi oluyor. Çukur dizisi tekrarı show tv internet sitesindeki yayın akışında her hafta güncelleniyor. Bizde sizlere elimizden geldiğince Çukur tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanıyor onları gün gün saat saat bilgisini vermeye çalışıyoruz.

Çukur tekrarları haftaiçi günler yayınlanıyor. Çukur dizisinin tekrarı ilk olarak Salı günü 00.15’de yayında oluyor. Daha sonra ise hafta içinde belirli saatlerde izleyici karşısında olacaktır. Show tv ekranlarında yeni başlayan ve Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Çarpışma dizisi nedeniyle Çukur tekrarlarının saatleri oldukça değişti.  Perşembe günleri tekrar bölümü Çarpışma’dan hemen sonra yayınlanacak. Cuma günü olan Çukur tekrarı ise 02:45 e alındı. Yine Cumartesi ve Pazar günleri de Çukur Tekrarı maalesef artık yok.

Pazartesi 20.00 Çukur Yeni Bölüm
Perşembe 00:15
Cuma 02.45 Çukur dizisi Tekrarı

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Çukur Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
İdris: Ercan Kesal
Sultan: Perihan Savaş
Meliha: Şenay Gürler
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Celasun: Kubilay Aka
Emmi: Kadir Çermik
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Ersoy: Mehmet Yılmaz Ak
Metin: Cem Uslu
Kemal: Uğur Yıldıran
Meke: Aytaç Uşun
Akşın: İlayda Alişan
Karaca: Ece Yaşar
Yıldız: Gökşen Ateş
Veysel: Halil Babür
Hatice: İpek Türktan
Deren: Beste Kanar
Lal Fındık: Ramin NezirBenzer Konular

Çukur dizisi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor? (4 Yorum)

  1. Cukurun tekrarini bazi günler gösterreceklerini yazmislar ama dogru dürüst program saatlerini bile yapamiyorlar yazik.Bu kadar acizlik olmaz-