Çukur Dizisindeki Cumali hangi oyuncu oynuyor? Kimdir ?

/ 12 Eylül 2018 / / yorumsuz
Çukur Dizisindeki Cumali hangi oyuncu oynuyor? Kimdir ?

Çukur dizisinde en çok merak edilen İdris Koçovalı’nın hapishanede olan oğlu Cumali karakterine kimin hayat vereceği idi.  Çukur Dizisindeki Cumali hangi oyuncu oynuyor ? Kimdir ? gibi sorular soruluyordu fakat Ay Yapım ve Show tv sır gibi saklıyordu. Sonunda bu isim belli oldu. Çukur Cumali rolünü en son Şahsiyet dizisinde oynayan ve oyunculuğu ile dikkat çeken Necip Memili oynayacak.

Çukur Cumali

 

Show TV ekranlarında çok yakında yeni sezonu başlayacak olan Çukur seyircileri bu sezon en çok Cumali’yi kim oynacak? Sorusu nu sordular. Ay Yayım tarafından hiçbir açıklama yapılmaması merakımızı artırırken dizinin yeni sezonunun başlamasına günler kala Çukur Cumali karakterinin Necip Memili olacağı açıklandı.

Başarılı oyuncu Necip Memili oynayacağı Cumali karakteri ve Çukur hakkında şunları söyledi.

“Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Şahsiyet’ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”

Gelelim Çukur Ne Zaman Başlayacak? Sorusu na Çukur 17 Eylül Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Sezon finalinde taş üstünde taş kalmayan Çukur dizisinde Koçovalı ailesinden kimlerin sağ kalacağı merak ediliyor. Ancak Cumali karakteri tüm dengeleri alt üst edecek. Yıllardır hapis yatan Cumali yeni bölümlerde Yamaç ile birlikte neler yapacak hep beraber merakla bekliyoruz. Özellikle “Kara Kuzular” ailesine karşı Yamaç ve Cumali kardeşler nasıl bir tavır takınacak. Düğün gününün intikamı nasıl alınacak?  Diziye katılan yeni karakterler eşliğinde güzel bir senaryonun bizleri beklediğini umuyoruz.

Çukur Dizisindeki Cumali hangi oyuncu oynuyor sorusu yanıt buldu ancak Çukur dizisine yeni katışan oyuncular hakkında diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz diziye birçok yeni karakter dahil oldu hepimiz diziyi merakla bekliyoruzBenzer Konular