Çukur dizisindeki Sena son bölümde kimi vurdu ?

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Çukur dizisindeki Sena son bölümde kimi vurdu ?

Çukur dizisi 27. bölüm izleyenlerini şoke eden sahne bekliyor. Yamaç’tan habersiz hareket eden Sena abisi ile aynı masaya oturuyor. Abisinin ona silah uzatma sahnesini geçen bölümden biliyoruz. Sena’ya bu silahı abisi ne için vermişti? Sena Çukur mahallesinin ara sokaklarında hızlı hareket ederken görüyoruz. Sena son bölümde başröl oyuncusundan daha çok ön planda olacak.

Sena daha önce de yalan söyleyerek Anıl ile kalmıştı. Şimdi yine Yamaç’tan sakladığı bir sırrını aklamak için abisi ile görüşen sena birisini vurma ihtimali yükseldiğini anlayarak abisi ile konuşuyor ve abisinin verdiği silah ile ara sokaklarda üzerine doğru gelen adamdan kaçmaya çalışıyor. Sena’yı ara sokaklarda kovalayan bu adamın Emrah olduğunu düşünüyoruz.

Çukur dizisindeki Sena son bölümde kimi vurdu ?

Sena Çukur mahallesinde Emrah’ı vuruyor. Emrah öldümü? Çukur dizisinden emrah ayrılıyormu Sena polislerden nasıl kaçacak ve Çukur dizisindeki Emrah hastaneden çıkabilecekmi. Yamaç’ın sonradan öğrendiği Sena’nın bu hareketi üzerine neden bana söylemedin öncesinden diye sitem eder. Sena yaptıklarından pişman olsa da artık bu yolun dönüşü pek mümkün değildir.