Çukur İdris Koçovalı (Ercan Kesal) diziden ayrıldı mı?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
Çukur İdris Koçovalı (Ercan Kesal) diziden ayrıldı mı?

Çukur dizisi yeni sezon tüm hızıyla devam ederken diziden bir ayrılık haberi geldi. Çukur dizisi bu seneki senaryoda rolü kısıtlı olan hatta pazar sahneleri bile zorlama olan İdris karakterini canlandıran Ercan Kesal ile ilgili ayrıldı dedikoduları çıktı. Çukur İdris Koçovalı (Ercan Kesal) diziden ayrıldı mı? İdris Baba neden ayrıldı ?

Çukur İdris Baba Diziden Ayrıldı mı?

Ercan Kesal diziden neden ayrıldı?

Bu sene diziye dahil olan Kara Kuzular ve Cumali karakterleri diziye ağırlığını koyarken senaryo gereği İdris Koçovalı arka plana atılmıştı. Ercan Kesal’ın bu durumdan hoşlanmadığı konuşulurken bir haberde siyaset cephesinden geldi. CHP’de Beyoğlu Belediyesi İçin Çukur’da İdris Koçavalı’yı Oynayan Ünlü Oyuncu Ercan Kesal’ın Adının geçtiği haberleri tüm gazetelerde yer aldı.  CHP’de İstanbul Beyoğlu Belediyesi için Çukur dizisinde İdris Koçavalı’ya hayat veren Ercan Kesal’ın aday olacağı söyleniyor. Yerel seçimlerde adaylık çalışmaları yapacağı için diziden ayrılıyor diyenlerde epey fazla.

Ercan Kesal kimdir? Daha yakından tanıyalım. Ercan Kesal’ın gerçek mesleği ne? Ercan Kesal’ın eşi hangi ünlü oyuncu?

Çukur’un ‘İdris Koçovalı’sı Ercan Kesal’ın gerçek mesleğini biliyormusunuz? Ercan Kesal asıl mesleği bir tıp doktoru. Halihazırda kurucusu olduğu bir özel hastanede mesleğini sürdürmekte.  Hekimlik yıllarında uzun süre Anadolu’nun ücra köşelerinde görev yapmış olan Ercan Kesal aslen nereli diye merak ediyorsanız Nevşehir-Avanoslu bir ailenin çocuğu.

Ercan Kesal, kendisi gibi oyuncu olan Nazan Kesal ile evlidir. Ercan Kesal’ın sinemaya adım atmasında Nuri Bilge Ceylan’ın Uzak filmi başlangıç olmuştur. Hatta Onu sinemaya kazandıran da eşi Nazan Kesal’dır.Uzak filminde Nazan Kesal’ın yanına bir karekter aranırken, o dönem Kesal çifti henüz sevgili. Nazan Kesal “Benim sevgilim var, olur mu?” diyerek Ercan Kesal’in fotoğrafını yönetmene gösteriyor ve giriş o giriş. Ercan Kesal bir çok sinema filminde rol alıyor ve sayısız ödül sahibidir.

Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterini canladıran usta oyuncu rol aldığı Çukur İdris Baba karakteriyle gönüllere bir kez daha taht kurarken diziden çıktı çıkmadı bilinmez ama diziden ayrıldı haberleri sevenlerini epey üzdü. Umarız haberler doğru çıkmaz ve İdris Koçovalı karakteri diziden ayrıldı haberleri yalan çıkar.  Önümüzdeki günlerde gelişmeleri sizlere bildireceğiz. İdris Baba diziden ayrılıyor mu sorusu bir süre daha gündemde olmaya devam edeceğe benziyor. Takipte kalınız.  Çukur dizisi tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor?Benzer Konular