Çukur Karakuzular Berkay Ateş Kimdir ?

/ 1 Eylül 2018 / / yorumsuz
Çukur Karakuzular Berkay Ateş Kimdir ?

Final bölümünde Çukur mahallesini yer ile bir eden Çukur Karakuzular Berkay Ateş Kimdir ? Sadece ellerinin görüldüğü yüzlerinin görülmediği final bölümünden sonra yüzüklerin anlamı belli olmaya başladı. Karakuzular ekibi içerisinde Berkay Ateş kimdir inceledik. Kendisinin Çukur dizisindeki Mahsun olduğunu öğrendik.

Çukur Karakuzular kimdir

Çukur mahallesine bizim geçmişimiz yok babamız yok anamız yok diyerek motorlar ile giriş yapan tayfa mahalleyi ele geçirir. Yamaç’ı ele geçiren karakuzular kimdir ? Yamaç’ın vücuduna verdikleri madde nedeni ile kendisinden geçmiş ve eroin bağımlısı olmuştur. Zor durumda kalan Yamaç bulunduğu yerden nasıl kurtulacak ? Gözleri kara olan yeni adamların içerisinde Berkay Ateş oynuyor. Sürü kara olur ise dertler kuzunun beyazına kalır. Önemli olan birlik olmak der ve Çukur mahallesine tarihi ders verir. Birlik bozulan her topluluk yıkılır biz birlikiz biz kazanacağız der.

Çukur Karakuzular Kimdir ?

Final bölümünden sonra çok merak edilen Çukur mahallesini yer ile bir eden adamlar kimdi. Yüzüklerinde çukur’un tabanı ve çatısı kalmış içerisindeki 3 noktanın simgesi yani insanlar yok edilmişti. Bunun anlamı yeni yüzükte çukur bizim içerisi boş olarak alacağız. Vartolu ve Yasin’in babaları ve Yamaç’a karşı yaptıkları plan suya düştü. Bunu fırsat bilen Karakuzular mahallenin yeni sahibi olarak eski bayrakların üzerine basarak kendi bayraklarını astı.

Çukur Berkay Ateş Kimdir

Çukur Berkay Ateş Kimdir ?

Karakuzuların en başında Berkay Ateş dizi ekibine katıldı. Koçovalı ve ailesine düşman olarak Karakuzular’ın en ön safında yer alıyor. Oynadığı Abluka filminde Ahmet karakteri ile kendisini tanıdık. Oynadığı Ahmet rolü ile umut veren erkek oyuncu ödülü almıştı. Mimarsinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul Sokakları dizisinde Saltuk rolü ile oynadı. 2016 yılında ise Anne dizisindeki Cengiz’i canlandırdı. Karakteristik yüz yapısı ile Çukur yeni sezon oyuncularına aday oldu. Ay Yapım ile masada anlaşan ve çekimlerdeki yerini alan Berkay Ateş Çukur dizisinde Karakuzuların başında oynayacak. Dizideki adı Mahsun olacak. Çukur Mahsun Kimdir diye dizi içerisinde merak edeceksiniz. Dizi içerisindeki rolünü sizlere tam olarak anlatan konumuzu okuyunuz. 1987 doğumlu genç oyuncunun en büyük hedefi ise Cumali olacak. Koçovalı ailesinin hapisteki oğlu Cumali dengeleri değiştirecek.

Çukur Mahsun Kimdir

Çukur Karakuzular Berkay Ateş Kimdir ?

İş bu sonucunda Çukur Berkay Ateş kimdir diye merak ettiğiniz kişi aslında kim ? Çukur Mahsun kimdir diye arattığınızda aynı kişi çıkacak karşınıza. 17 Ağustos günü kendi sosyal medya hesabından Mahsun adı ile Çukur dizisinde oynayacağını açıklamıştı. Ancak yeni öğrendiğimiz Karakuzular ekibinin lideri olduğu. Cumali karakterini Kenan İmirzalıoğlu canlandıracağı söylentisi ise gerçek olmadı.Benzer Konular