Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ?

/ 1 Eylül 2018 / / yorumsuz
Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ?

Karakuzuların en önünde anası babası geçmişi olmayan Mahsun geliyor. Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ? Herkesin merak ettiği bu karakteri Berkay Ateş canlandırıyor. Çukur Mahallesinin geleceğini yönetecek olan Mahsun kimdir detaylarına bakalım.

Final bölümünde yüzlerinin görülmediği ancak tüm mahalleyi alt üst eden yüzüklerin sahibi belli oldu. Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ?

Biz Karakuzularız
Bizim Geçmişimiz Yok
Anamız Yok Babamız Yok
Biz Karakuzularız

Sürüde ilk biz belli oluruz
Bizi bir tek birlik olmak kurtarır
Sürü kara olur ise dert kuzunun beyazına kalır
Biz Karakuzularız.

Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ?

Karakuzular Mahsun sürünün en başında geliyor. Çukur mahallesini almaya geliyor. Birlik olmanın her şey olduğunu anlatan dizide birlik bozulduğunda herkes kaybeder bir kez daha gösteriyor. Birlik olanlar her zaman kazanan taraf olurlar. Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir uzun zamandır merak ediliyordu. 1987 doğumlu Berkay Ateş diziye yan başrol oyuncusu olarak dahil oldu. İstanbul’da tiyatro ve konservatuvar eğitimi aldıktan sonra çok fazla yapımda rol almamış tanınmamış yüzü Anne dizizindeki Cengiz olarak görmüştük.

Çukur Mahsun Kimdir

Çukur yeni sezon oyuncuları arasında Karakuzular Berkay Ateş ve sağdıcı Erkan Avcı geldi. Erkan Avcı ile birlikte birliğini yöneterek Çukur mahallesine çöktüler. En büyük düşmanları ise Koçovalı ailesi. Yamaç’ı bir depoaya kapatarak eroin bağımlısı haline getirdiler. Işık görmeye bile dayanamayan Yamaç’ı kurtaracak tek kişi var. Koçovalı ailesinin büyük oğlu Cumali. Kenan İmirzalıoğlu’nu düşündükleri rolün kim olacak halen tam olarak belli değil. Şuan için belli olan final bölümündeki yüzüklerin sahibi Karakuzular oldu. Karadayı dizisindeki Çeto imaj değişikliği yaparak Çukur dizisinde oynamaya başladı. Berkay Ateş ve Erkan Avcı yeni sezonda dizinin Karakuzular başrol oyuncusu olacak.

Çukur Karakuzular Mahsun

İş bu sonucunda Çukur Karakuzular Mahsun Kimdir ? Dizideki senaryoda kötü rolde oynacayk Berkay Ateş’tir. Çukur Mahsun kimdir diye çok oyuncu teklifi okurlarımız tarafından gelmişti. Çeşitli oyuncu yönlendirmeleri yapılmıştı. Ay yapım son kararını verdi ve Çukur Mahsun karakteri için Berkay ile son imzaları attı. Dizinin önemli karakterini canlandıracak oyuncunun en büyük artısı karakteristik yüz yapısı oldu. Anne dizisindeki Cengiz rolünden sonra Çukur dizisindeki Mahsun kimdir diye merak edenlere sürpriz oldu.Benzer Konular