Çukur Mahsun Kimdir ? Gerçek Adı ve Senaryodaki Yeri

/ 17 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Çukur Mahsun Kimdir ? Gerçek Adı ve Senaryodaki Yeri

Reyting rekortmeni Çukur Mahsun Kimdir açıklandı. Sezon finalinde silahları Koçovalı ailesine yönelten Mahsun’un gerçek adı nedir ve senaryodaki yeri ne olacak. Kaç bölüm üzerinden anlaşma yaptı. Merak edilen Mahsun öldü mü ne zaman diziden ayrılacak Mahsun kim, Yamaç ve Cumali karşısında ne kadar etkili olabilecek.

Çukur Mahsun Kimdir

Yeni sezonda 3. çocuğu ceza evinden çıkacak. Cumali adı ile diziye dahil olan Kenan İmirzalıoğlu diziye farklı bir bakış açısı getirecek. Sezon finalinde bir çok oyuncu çatışmada öldü. Çatışmayı kim çıkardı ve yüzüklerdeki anlam neydi açıklanmadı. Yeni sezonda yüzüklerin tarafında Mahsun diziye dahil olacak. Mahsun karakterini ise Berkay Ateş canlandıracak.

Çukur Mahsun Kimdir ?

Gerçek Adı Berkay Ateş karakterini yakından tanıyalım. 1987 doğumlu Berkay henüz 29 yaşında genç oyuncu. 2013 yılında ilk beyaz perde yapıtında rol aldı. Yardımcı karakter olarak isyancıyı oynadı. Daha sonrasında Abluka sinema filminde Ahmet olarak 2015 yılında başrol oyunculuğu yaptı. Film geçmişi aslında çok parlak olmayan oyuncu aslen tiyatrocudur. 10 dan fazla tiyatroda oynamıştır. Dizi olarak ise ülkemizde 2016 yılında iki ayrı dizide rol aldı. İstanbul Sokakları dizisinde Saltuk karakteri ile oynadı. 2016 yılında Anne dizisinde Cengiz Yıldız olarak oynadı.

Berkay Ateş 2015 yılında ümit veren oyuncu ödülüne layık görüldü. 2017 yılında Cevdet Kudret Edebiyat Ödülünü tiyatro alanındaki başarısı ile aldı. 2 yıl aradan sonra ise 2018 yılında Çukur dizisinden teklif geldi. Mahsun karakterine oyuncu arayan yapımcı Berkay ile anlaştı. Yeni sezon Çukur oyuncuları arasında Berkay Ateş Mahsun karakterini oynayacak. Çukur dizisindeki rolü Yamaç ve Kenan İmirzalıoğlu‘nun oynadığı Cumali karakterine karşı rolde olacak. Ancak ömrü fazla uzun olacağını düşünmüyoruz. Yakın zamanda vurulacak olan Çukur Mahsun Öldü mü kaç bölüm dizi için anlaşmıştı ayrıntılarını takip edeceğiz.

Çukur Mahsun Öldü Mü

İş bu sonucunda Çukur Mahsun Kimdir ayrıntıları ile sizlere aktardık. Yeni sezonda Mahsun ile birlikte bir çok yeni oyuncu Çukur dizisinde oynayacak. Bir yeni oyuncu da Çeto karakteri ile Erkan Avcı diziye dahil oldu. Anlaşmayı yönetmen ile imzalayan yeni oyuncular çekimlere haftaya başlıyor. Yeni oyuncular ile birlikte ilk fragman ise eylül ayı başında oyuncu tanıtımı tarzında ön izleme olarak gelecek. Koçovalı ailesinin karşısına herkesin tanıdığı oyuncular dahil olacak. Yamaç ve Cumali’nin yanında Vartolu ile birlikte Çukur’u geri almaya çalışacak İdris Koçovalı’yı zor anlar bekliyor.Benzer Konular