Çukur Medet ölüm sahnesi ve Zeliş kaçırılma anı

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Çukur Medet ölüm sahnesi ve Zeliş kaçırılma anı

Çukur sezon finali heyecan dolu yaşandı. Her sahnesi aksiyon dolu Çukur Medet ölüm sahnesi ve son konuşmasından sonra Zeliş kaçırılma anı unutulmayacak tüm yaz hatırlanacak. Medet nasıl öldü tam videosunu sizin için bulduk. Vartolu Zeliş’i kurtarabilecek mi ?

Sezona muhteşem veda bölümü hazırlayan dizi oyuncuları gala gecesi yaparak dizinin son bölümünü izlettirdiler. Ancak Çukur dizisindeki Medet’in ölüm sahnesi hiç olmadı bizi çok üzdü. Medet abim yaşayacak diyerek çıkmasaydı acaba neler olurdu. Düşüncemize göre Zeliş’i kaçırırlardı Medet ve Vartolu da intikam alabilirlerdi. Çukur’u alması kolay değil ancak yaşatması ve koruması daha zor. İç savaş ile yıktığı babası İdris’in mekanında hem karısını hem en yakın Medet ölüm sahnesi yaşandı. Yaptığı yanlışı anlayan Vartolu Saadettin yaralandı. Omzundan vurulan Vartolu ölmedi ancak Medet öldü.

Sırada çok tartışılacak bir konu. Vartolu yalnız kalınca babasından yardım ister. Karşısında bulduğu Yamaç en güçlü adamdır. Yamaç ona yardım etmesi durumunda Çukur mahallesini geri alabilmeyi ister. Her şeyden önce karısı Zeliş kaçırılma anı gözlerinden çıkmayan Vartolu karısını geri ister. Zeliş’e tecavüz ettiler mi Zeliş yaşıyor mu?. Bu adamların amacı ne. Bitmeyen mahalle kavgasına yeni giren adamlar her kesi öldürmeye meyilli.

Çukur Zeliş kaçırılma anı

Selim’in planı sonrasında Çukur Mahallesi’nde iç savaş çıktı. İç karışıklılığı fırsat bilenler herkesi öldürüp Çukur mahallesini almak istiyorlar. Bundan sonra Vartolu ile Yamaç Çukur’u geri almak için tekrar savaşacaklar. Vartolu’nun korumayı 3 ay başaramadığı mahallede yeni düşmanları kim. Gerçek düşmanlarına karşı akıllanan Vartolu Yamaç ile birleşip her şeyi geri alabilecek mi bu birleşime Selim ne diyecek? Evde tek başına oturmak için ailesinden vaz geçen Selim yüzünden Medet ölüm sahnesi ve Zeliş kaçırılma anı Vartolu’nun aklından hayat boyu çıkmayacak.Benzer Konular