Çukur sezon finali fragmanı ve özeti

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Çukur sezon finali fragmanı ve özeti

11 Haziran’da Çukur sezon finali fragmanı izleyenler gerçek bölümünü izleyecekler. Şimdiden çukur sezon finali özetini çukur dizisi nasıl sezon finali yaptı sezon finalinde neler oldu konularını merak ediyorsanız haberimizin detaylarında bu bilgileri bulabilirsiniz.

Çukur dizisi Show Tv nin en çok reyting alan dizisi arasında sezonu tamamladı. Yaz dizilerine hareketlilik veren Show Tv yeni gelecek diziler için tv kanallarındaki dizilerin sezon finallerini belirledi. Çukur dizisi sezon finali fragmanı yayınlanmasının ardından müthiş reyting artışı ve yoğunluk yaşandı.

Çukur dizisinde sezonun son bölümünde karşılıklı patlatılan depolar ve çıkartılan karşılıklı yangınlar ile büyük darbeler vuruldu. Bunda kazananlar ise mahalleye mal satan daha büyüklerin işlerine yaradı. Patlayan ürünlerin yerine yenileri konulmak zorunda ancak büyük bütçelerin çöpe atılması mafya babalarını kızdırdı. İstanbulun arka sokak mahallesi olan Çukur Mahallesinde ipler gerildi.

çukur dizisindeki kız

Celusun Çukur mahallesinin babası olma hayalleri güçlenerek devam edecek. Silahların ve kavgaların eksik olmadığı sokak arası mafya dizisi sezon finali fragmanı ile nefesleri kesen bölüm yayınlayacağını kanıtladı. Cemil’in ölümü mahalledeki dengeleri değiştirmiştir.

Yamaç yerinde durmadığı için başı beladan eksik olmayacaktır. Yamaç’ın 2 bölüm önce patlattığı deponun acısını büyük ödeyecektir. Yamaç’a kesilecek ceza Çukur sezon finali fragmnı ve özeti konuları hakkında gelişmeleri yayınlayama devam edeceğiz.