Çukur sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
Çukur sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor

Yeni bölümleri 11 haziran günü sezon tatiline giren Çukur sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor. Çukur sezon finali tekrarı Show Tv’de hangi gün ve saatlerde olduğuna dair ayrıntılı yayın akışını paylaştık. 2018 sezonunun en çok reyting alan bölümü Çukur sezon finali tekrarı izlenmeye değer.

Cem Uzan’ın dediği gibi. Değişim kaçınılmaz er yada geç bir gün gelir ama 55 gün sonra ama 550 ama 5550 gün sonra ama değişim her zaman gelir. Ne zaman geleceğini bilemezsiniz hazırlıklı olmaz iseniz bir anda yok olursunuz. Değişim Çukur mahallesine geldi İdris Koçovalı’nın himayesinde olan Çukur Mahallesi artık elden çıkıyor. Her şeyini bir bir kaybeden değişime ayak uyduramayan Koçovalı ailesi mahalleden ayrılmak zorunda. Sezon finalinde randları tamamen biter.

Polisler Çukur mahallesini sezon finalinde ziyarete gelir. Ziyaret-i amacı ise Koçovalı’nın oturdukları evi boşaltıp gerçek sahibine teslim etmektir. Evrak üzerinde yenilen Koçovalı’nın bundan sonra yapacak bir şeyi pek kalmadı gibi. Yamaç tek başına girdiği kavgada yere düşer. Sopalar ile bayıltılana kadar dövülen Yamaç gözlerini açtığında ise kanlar içerisinde yatmaktadır. Muhteşem Çukur sezon finali tekrarı yeni bölümlerinden daha çok reyting alacağa benziyor. Kanalların yaz tatiline girmesi ile 3 aylık tatil dönemi başladı.

Çukur sezon finali tekrarı

Yeni bölümleri eylül ayı itibari ile çakilmeye başlanacak Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak merak içerisindesiniz ancak tahmini olarak Eylül ayının 3. haftası planlanıyor. Çukur’un yeni sezon bölümlerinde ise diziden ayrılan ve diziye yeni katılan oyuncular olacak. Ancak Koçovalı bundan sonra ne yapacak ? Çukur mahallesi ona dar gelir başka mahalle kabul etmez.
Salı 23:15 Çukur tekrarı izleyebilirsiniz.Benzer Konular