Çukur sezon finali yüzüklerin anlamı yeni sembol dövme

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Çukur sezon finali yüzüklerin anlamı yeni sembol dövme

Muhteşem dizinin sezon finali bölümünde klasik Çukur dövmesi yerine Çukur sezon finali yüzüklerin anlamı merak ediliyor. Çukur sezon finali yeni sembol dövme halinde Çukur’u almak isteyenlerde olacak. Ancak bu yeni logonun anlamı nedir? Çukur son bölüm yüzüklerin anlamı çok konuşuldu.

Eski logoda biliyorsunuz Evin çatısı, aile arkadaşlar ve Çukur halkı altında da Çukur mahallesi anlamını taşıyan dövme vardı. Tüm Çukur gençleri aynı dövmeyi taşıyorlardı. Sezon finali bölümünde kimliği belirsiz kişiler neredeyse herkesi vurdu. İç savaş nedeni ile hepsinin bir yere kaybolduğu mahalle koruyucularının işi şimdi çok zor. İdris dahil olmak üzere Yamaç dışında herkes ayağa kalkamaz vaziyette. Vartolu Yamaç’a gelip yardım ister. Tekrar birleşip eski mahalleleri Çukur’u almak isterler. Ancak sadece yüzükleri görünen Çukur sezon finali bölümündeki yüzüklerdeki anlam çok merak ediliyor.

Düşünüldüğünde yeni Çukur logosunda çatı olan işaret ve mahallenin simgesi bulunuyor. Bu durum şunu anlatıyor. Aradaki üç nokta olmamayı savunanların birliği demek. Yani arada aile yok, arkadaş yok, Çukur halkı yok !. Sadece Çukur mahallesi ve içerisindeki gayrimenkuller anlamına geliyor. İçeride kimseyi istememeleri de zaten gerek Vartolu’ya gerek İdris’e karşı açtıkları çatışmalar ile de belli oluyor. Yani Çukur yüzüklerin üzerindeki simge insansız Çukur mahallesi anlamına geliyor.

Bunun için düşmanları çok bekledi. Bir yandan Selim’i de kullandılar. Vartolu’nun bütçesinden de yararlandılar ve tam zamanı olan İdris’in mahalleden ayrılması ile iç savaşın çıkıp bütünlüğün bozulduğu anda mahalleye yeni simgeli yüzüklü adamlar saldırıp mahalleyi ele geçirdiler. Mahallenin yeni sahipleri yüzlerini göstermese de Çukur sezon finali yüzüklerin anlamı yeni sembol dövme onların birliğini ele verecek.

Çukur yeni sezon bölümlerinde Yamaç yüzüklerinden tanıdığı adamlardan bir tanesini yakalayacak ve sorguya çekecek. Yamaç karşısında kim tarafından yönetildiğini söyleyecek ve gerçek düşmanın kim olduğunu öğrenen Yamaç, Vartolu’nun silah ve maddi gücünü kullanarak Çukur Mahallesi için geri alım savaşı başlatıyor. Bu savaş bu zamana kadar oynamış sezon finali dahil en kanlı bölümleri içerecek. Sonunda Yamaç ya ölecek dizi bitecek yada Çukur Mahallesi’nde eski sukunet sağlanacak dizi bitecek. İki yolu var ortası yok.Benzer Konular