Çukur Yıldız aslında kim? Gerçek ismi

/ 17 Ekim 2018 / / yorumsuz
Çukur Yıldız aslında kim? Gerçek ismi

Çukur dizisi Yıldız karakteri şu sıralar oldukça popüler. Peki Çukur Yıldız aslında kim? Diziye yeni katılan Cumali karakteri ile vakti zamanında aşk mevzuları olduğu tahmin edilen Çukur Yıldız rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Gökşen Ateş. Çukurdaki yıldız karakteri ile oldukça beğenilen oyuncu Gökçen Ateş aslında kimdir gelin hep beraber öğrenelim.

Çukur Yıldız aslında kim? Çukur Yıldız Karakteri

Çukur Yıldız Karakteri gerçek Adı Gökşen Ateş, 4 Nisan 1984 İstanbul doğumludur. Yaşı  34. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Daha önce oynadığı diziler şunlar Akasya Durağı, Kuzey Güney, Aşk ve Günah dizileri. Ayrıca 2017 yılında Mahalle adlı sinema filminde rol almıştır.  Asıl popüler olması ise Çukur dizisi yıldız rolü ile olmuştur. Çukur dizisinde yıldız karakteri ile ekranlara gelen Gökçen Ateş bu dizide çocuklarıyla beraber yaşayan ve geçinmek için gece mekanlarında çalışan bir kadını canlandırmaktadır. Çukur 2. sezon bölümleri ile ortaya çıkan bir gerçekte Cumali ile Yıldız arasında bir mazi olduğuydu. Bakalım ilerki bölümlerde Cumali ve Yıldız arasında neler olacak. Çukur Dizisindeki Cumali hangi oyuncu oynuyor? Kimdir ?

 

Gökçen Ateş instagram adresi

Gökçen Ateş instagram adresi gokcenates üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Çukur yıldız rolü ile bilinen Gökçen Ateş resimleri ve videoları izlemek istiyorsanız sizde instagram sayfası üzerinden takipte bulunabilirsiniz.

 

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Oyuncu Kadrosu
Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
İdris: Ercan Kesal
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Sultan: Perihan Savaş
Selim: Öner Erkan
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Celasun: Kubilay Aka