Damat Beğendi Nasıl Başvuru Yapılır ? Başvuru Formu

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Damat Beğendi Nasıl Başvuru Yapılır ? Başvuru Formu

Star Tv çok değişik yarışma programını tanıttı. Damat Beğendi nasıl başvuru yapılır tüyoları ile birlikte sizlere açıkladık. Damat Beğendi başvuru formunu doldurmak yetmiyor bakın ne yapmanız lazım. Damat Beğendi programına başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler.

Gelinim Mutfakta reyting oranlarına bakıldığında 14 puan ile bir çok diziden daha fazla puan alıyor. Gündüz saatlerinde yayınlanmasına rağmen nerede ise akşam reytingleri ile yarışıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinlerin yemeklerine kayın valideleri puan veriyor. Haftanın birincisi ise 10,000 TL alıyordu. Damat beğendi yarışması ise yine buna benziyor. Tam detayları açıklanmamış olmak ile birlikte bizim aldığımız duyumlar var.

Gelinler yemekleri yapacaklar beğenenler ise damatlar olacak. Çok heyecanlı bir yarışma ancak damat ya başka kızın yemeğini beğenir de kendi eşine 1 puan verirse ? O kadın o damadı boşamaz mı evde git sana yemeği yarışmadaki Selin yapsın benim yemeklerimi zaten beğenmiyorsun demez mi ? Çok heyecanlı bir yarışma olacağı kesin. Eylül ayında başlayacak yarışmaya şimdiden başvuru yapmalısınız. Damat Beğendi nasıl başvuru yapılır hakkında sizlere seçilmeniz için çok önemli tüyolar vereceğiz.

Damat Beğendi Başvuru Formu

Gündüz kadın programları tamamen entrika üzerine kuruludur. Hızlı düşünce ve masum olmayan tarafınızı ön plana çıkartmalısınız. Damat Beğendi başvuru formu en alt kısmında kendinizi kısaca tanıtın diyor. İşte tam da burası. Sizin yarışmacı olup olamayacağınıza yukarıda yazdığınız yaşınız adınızın anlamı kardeş sayınız karar vermeyecek. Kendinizi ifade edeceğiniz bu 5 satır ile yarışmacı olmaya hak kazanacaksınız. Bunun için acele etmeyin ve iyi düşünüp karar verin. Program gelen binlerce başvurudan sizi neden seçmeli ve programın neye ihtiyacı var ? Reyting aldıracak tarafınız olmalı. Fatih Ürek programındaki gibi çirkef olduğunuzu gösterin. Formunuzu okuyan kişi sizi bir üst merciye sunmasını sağlayacak ne yazabilirsiniz onu düşünün. Sakın rutin şeyler yazmayın. Burada doğdum burada okudum bu şu oldu gibi klasik şeyler yazmayın. Medya dünyası reyting üzerine kurulu hazır olun.

İş bu sonucunda Damat Beğendi Nasıl Başvuru Yapılır hakkındaki tüyoları sizlerle paylaştık. Damat Beğendi başvuru formu doldurmak için yeterli çalışmanızı yaptı iseniz artık yarışmacı olabilirsiniz. Yarışmacı olduktan sonra eşiniz ile yaşadıklarınızı sitemizden de takip edebilirsiniz. Star Tv yarışma programlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.Benzer Konular