Dan Brown Cehennem Filmi Tv’de ilk Kez hangi kanalda

/ 16 Eylül 2018 / / yorumsuz
Dan Brown Cehennem Filmi Tv’de ilk Kez hangi kanalda

16 Eylül pazar gecesi Dan Brown Cehennem Filmi Tv’de ilk Kez Kanald Ekranlarında olacak.  Orjinal adı Inferno olan Cehennem filmi tvde ilk kez yayınlanacak.  Saat 20:00 civarında başlayacak filmde başrolü Tom Hanks ve Felicity Jones paylaşıyorlar.


Inferno / Cehennem Türkçe Altyazılı

Cehennem Filmi Tv’de ilk Kez yayınlanacak olup konusu şu şekildedir;

İtalya Venedik’teki bir hotel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona doktor Sienna Brooks yardım etmeye çalışır. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa’yı dolaşmak zorundadır. İkili İtalyan ozan ve politikacı Dante’nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar kurmaya başlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları herkes için bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir iş insanı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır. Dünyanın başına gelebilecek bu felaketi engellemenin tek yolu ise Robert Langdon’ın neler olduğunu hatırlamasına bağlıdır.

Dan Brown’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin başrolünde Tom Hanks oynuyor. Daha önce Brown’un Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar kitaplarının da uyarlamalarında ana karakter Robert Langdon karakterini canlandıran oyuncuya kadın başrolde Felicity Jones eşlik ediyor. Filmin yönetmenliği Ron Howard üstlenirken uyarlamanın senaryosu ise David Koepp’e ait.

Cehennem inferno izleYönetmen: Ron Howard
Seslendirenler: Murat Şen, Özden Ayyıldız, Hakan Vanlı, Aysun Topar, Ece Bozçalı
Senaryo: Dan Brown, David Koepp
Yapımcı: Dan Brown, Brian Grazer

Oyuncular
Tom Hanks
Rolü : Robert Langdon

Felicity Jones
Rolü : Dr. Sienna Brooks

Ben Foster
Rolü : Bertrand Zobrist

Omar Sy
Rolü : Christophe Bruder

Irrfan Khan
Rolü : Harry Sims ‘The Provost’

Sidse Babett Knudsen
Rolü : Dr. Elizabeth Sinskey

Ana Ularu
Rolü : Vayentha

Kata Sarbó
Rolü : Gate KeeperBenzer Konular