Dangal Tv8 de izle

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Dangal Tv8 de izle

Hindistan’ın dünyaca ünlü film aktristi Aaamir Khan’ın son filmi Dangal TV8’de Türk televizyonlarında ilk kez yayınlanacak. Geçtiğimiz aylarda sinemalarda yayınlanmış hint filmini izlemek istiyorsanız TV8 yayın akışına göre Çarşamba günü akşamı online izleyebilirsiniz.

Dangal izle filminin konusu 2 çocuk sahibi adamı anlatıyor. Kız çocuğunu güreşçi olarak yetiştirmeye karar verir. Tabiki bu karar tepki alır. Ringlerde 1 kızın erkekleri yenebilmesi biyolojik olarak kas gücü gerektirir. Dangal filmindeki kızın güreş sahnesi herkesi etkileyecek. Kendisinden kiloca çok ağır olan çocuğu yenebilecekmi. Çok iyi eğitimden geçerek güreşe hazırlanan kızın bundan sonraki hayatı nasıl olacak.

Aamir Khan 3 Maymun filminden sonra kaslı vücudundan vazgeçerek kilo aldı. Aşırı kilo almasının sebebi güreşçi filmi Dangal izleyi çekebilmek için senaryoya uymaktı. 30 kilo fazlalığını filmden sonra vereceğini açıklayan film yıldızı 3 maymun filmi için de kaslı bir vücut yapmıştı.

Tv8 yayın akışında ve fragmanlarında yayınladığı Dangal Tv8 de izle filmi çarşamba akşamı saat 20:00’de yayınlanacak. Filmi izlemek için yayın günü ve saatinde TV8 i takip edebilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir filmdir izlemenizi öneririz. Ailecek izleyebileceğiniz güzel bir film.


Etiketler

Benzer Konular