Davut Güloğlu Hayat Devam Ediyor albümündeki şarkılar dinle

/ 11 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Davut Güloğlu Hayat Devam Ediyor albümündeki şarkılar dinle

Yeni bir albüm çıktı ! Davut Güloğlu Hayat Devam Ediyor albümündeki şarkılar dinle sizin için liste halinde yayınladık. Ünlü sanatçının son çıkardığı albümündeki şarkıları dinleyebilirsiniz.

Genç ve yakışıklı sanatçının son albümü hayat devam ediyor albümünde 15 beste bulunuyor. Uzun bir aradan sonra artık sanatçıların pek albüm çıkartmadığı son günlerde Davut Güloğlu şarkılarını yaz sezonunda sahillerde çalınan şarkılar arasında duyacağız. 15 bestenin 7 adetinin sözlerini kendisi yazıp müziğini kendisinin bestelediği hem şarkıcı vemde yazar Davut Güloğlu albümünün adına Hayat Devam Ediyor adını verdi.

Davut Güloğlu hayat devam ediyor klibi ile de çok konuşulacak. 200 kişiyi bir araya getirerek çektiği klibi göz alıcı ve beğenilen klipler arasına girdi. Davut Güloğlunun son çıkardığı albüm şarkıları şimdiden dillere plesenk oldu. Klipte hayatın kötü akışına karşı hayatın güzel şekilde devam ettiğine bakış açınızı güzellere göre çevirmenizin mesajını veren o klip bir zamanlar Mahsun Kırmızıgül’ün vefasız klibi ile aynı mesajları içeriyor.

Karadenizli şarkıcı albümündeki şarkıları dinletip tanıtımını yapmak için erken turne kararı aldı. Davut Güloğlu önce memleketi Karadeniz’de sahne almaya başladı. Büyük kalabalık ile karşılanan sanatçı Davut Güloğlu Hayat Devam Ediyor şarkısı ve albümünden şarkılara sıkça yer verdi. Konserden o sahneler.