Deli Gönül dizisi nerede çekiliyor Antakya’nın neresinde

/ 3 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Deli Gönül dizisi nerede çekiliyor Antakya’nın neresinde

Bu sezonun heyecanla beklenilen yapımlarından birisi olan Deli Gönül dizisinin çekildiği yerleri merak edenler için paylaşıyoruz.

Fox TV’nin yeni sezonda yani iki bin on yedi ve iki bin on sekiz sezonu için anlaşma yaptığı dizisi olan Deli Gönül’ ün yapımcılığını yirmi beş film üstlenmiştir. Deli Gönül dizisinin senaryosunu ise Alican Yaraş tarafından kaleme alındığı öğrenilmiştir. Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen tarafından da yönetmenliği yürütülecektir.

Başrolünde ise beğenilen oyuncu Murat Ünalmış yer almaktadır. Dizinin yapım ve senaryo çalışmaları son hızda devam etmektedir. Deli Gönül dizisinin konusundan bahsetmek gerekirse, bütün varlığını kaybeden bir öğretmen olarak dizide yer alacağı kulağa gelen bilgiler arasında bulunmaktadır. Yeni görev yeri olan İstanbul’daki hayatla olan mücadelesini konu almaktadır. Gün geçtikçe bilgiler güncellenmektedir.

Sevilen yapım Antakya ve Hatay’da çekimleri yapılmaktadır. Sezonun iddialı dizisinin set adresleri ile ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular