Demet Akbağ 18 mayıs izle ilk bölüm

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Demet Akbağ 18 mayıs izle ilk bölüm

Türkiye’nin en kaliteli şaka ekibi Demet Akbağ 18 mayıs izle ilk bölüm ile karşımıza geliyor. Yarın yeni bölümü ile 12 bölümlük yeni sezonunu açan Demet Akbağ şakaları 3 boyunca yaza damgasını vuracak.

Demet Akbağ ile çok aramızda 18 mayıs izle programı cuma günü 20:45’te başlayacak. Yepyeni yenilenmiş ve tanınmayan ekibi ile önce bir ünlüyü gözüne kestirecek. Sonra bu ünlüye büyük ekibi ile şaka yapacak ancak ünlü sonuna kadar bunu bilmeyecek. Demet Akbağ şaka yazdığında ağlamak durumunda kalabilirsiniz. Çok profesyonel şaka yazan Demet Akbağ ile baş edebilmeniz çok zor. Daha önce programda ağlayan ünlü de gördük bağıran da kavga eden de.

Demet Akbağ yeni bölümleri ile 2018 yaz ayında yayınlanan 12 bölümlük seriyi bir solukta izleyeceğinizi biliyoruz. Peki Demet Akbağ 18 mayıs hangi ünlüye şaka yapacak. Bunu şuanki fragmanlarda yayınlanan ünlülerden biri olmadığını biliyoruz. Ancak Demet Hanım bu ünlüyü sır gibi saklıyor. Sezona sert giriş yapmak istediğinden 18 mayıs akşamı izleyecemiz yeni bölüm en güzel bölümü olacak.