Demet Akbağ Çağla Şikel’e şaka

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Demet Akbağ Çağla Şikel’e şaka

18 mayıs Demet Akbağ Çağla Şikel’e şaka yaptı. Öyle bir şaka yaptı ki Çağla Şikel şakadan bayılacaktı ki ekiplerimiz müdahale ederek şaka olduğunu söyledi.

Çağla Şikel bir cafe de oturduğu sırada yan masasına hamile bir bayan oturur. Demet Akbağ’ın oyuncusu olan bu kadın. Birden sancılanmaya başlar ancak kimse ilgilenmez ve trajikomik sahneler başlar. Çağla Şikel şaka olduğunu düşünmediği için şoka uğrar. Kadın ile iletişime geçmek ister yardım ister ancak kimse oralı olmaz ve kadın Çağla Şikel’den de şikayetçi olur. Etraftaki herkes Çağla’ya karşıt şahitlik yapar. Çağla ne yapacağını anlayamaz gözleri açılır hayatının en sıkıntılı günü içerisinde bulur kendisini.

Demet Akbağ’ın Çağla Şikel’e yaptığı şaka sonucunda Çağla Hanım yaşadıkları karşısında bayılma tehlikesi geçirir. Sahneye giren Demet Akbağ’ı görünce Çağla Hanım yatışır. Bu yapılır mı yaa böyle bir şey yok yani hepsi şaka mıydı der. Şaka olduğuna halen inanamayan Çağla’ya yapılan şaka hayatı boyunca unutamayacağı anısı olarak kayda geçer.

Demet Akbağ’ın Çağla hanıma yaptığı şaka 18 mayıs cuma akşamı Show tv de 20:45’te verilecek. Şaka’nın tamamını ilk izlemek istiyorsanız yayın saatinizi kaçırmamanızı öneriyoruz. Demet Akbağ usta ekibi ile bir ünlünün daha ödünü patlatmayı başardı. Her programında ayrı ve gerçek bir başarı yakalayan Demet Akbağ bu sezon 11 bölüm daha yayınlayacak.