Demet Akbağ ile çok aramızda yeni bölümleri

/ 29 Nisan 2018 / / yorumsuz
Demet Akbağ ile çok aramızda yeni bölümleri

Demet Akbağ ile arası iyi olan ünlüler arasında şaka yapılıyor. Şakadan son ana kadar ünlülerin haberi olmuyor. Ancak şaka çok büyük ekip ile yapılıyor. Gerek helikopter desteği gerek polis gerek farklı mafya görünümlü kişiler hepsini bir arada kullanıyor ve gerçekten ünlülerin adrenalinleri ile oynuyor. İzlerken bile bizleri çok etkiliyor.

Demet Akbağ yaz günlerinde yeni çekeceği 6 bölümlük anlaşmayı bugün Show tv ile imzaladı. Demet Akbağ ile çok aramızda yeni bölümlerini izle 2018 yaz ayında Show tv de yayınlanacak. Ünlüler üzerinde yapılan bu akıl almaz adeta film tadındaki şakaları izlemek için sabırsızlanıyoruz. Demet Akbağ’ın ünlülere yaptığı şakalar hayatları boyunca akıllarından çıkmayacak.

Demet Akbağ ile çok aramızda yeni bölümleri yayın tarihi ne zaman olursa olsun Demet Akbağ yeni bölümleri tekrarı ne zaman reytingleri nasıl olacak çok konuşulacak Demet Akbağ’ın yeni konukları kim olacak. Son ana kadar bilgileri olmayan ünlülere yapılan bu şakayı izlemek için Show Tv yi ve sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.

Demet Akbağ ile çok aramızda yayın tarihini ilerleyen günlerde paylaşacağız.