Denizli’de otobüsler neden ücretsiz 30 haziran 1 temmuz

/ 27 Haziran 2018 / / yorumsuz
Denizli’de otobüsler neden ücretsiz 30 haziran 1 temmuz

Genel seçimler nedeni ile YKS sınavı ertelenmişti. Bu neden ile Denizli Belediye başkanı bir jest yaptı. Ertelenen sınav için Denizli’de otobüsler neden ücretsiz 30 haziran 1 temmuz kimler faydalanabilir ? Bunun için belediye otobüsleri 2 gün boyunca ücretsiz olacak. Sınava ait giriş belgeniz yada yetki belgenizi göstermeniz durumunda ücretsiz seyahat edebilirsiniz. 2 gün boyunca sınav öğrencileri ücretsiz Denizli’de belediye otobüslerine ücretsiz binebilecek.

Öğrenci indirimi Türkiye’de çok yaygındır ancak öğrenciye ücretsiz kolay kolay olmaz. Denizli Belediye Başkanı yaptığı açıklamada sınava giden öğrenciler ve görevliler için otobüslerin iki gün boyunca ücretsiz olacağını belirtti. Herkese ücretsiz yapılmamasının nedeni ise sınav günü gereksiz kalabalıktan sınava girecek öğrencilerin etkilenmemesi hedef alındı. Eğer siz de Denizli’de ikamet ediyorsanız ve YKS sınavına tabi tutuldu iseniz otobüsleri iki gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ücretsiz otobüslere binebilmek için YKS sınavı ile bağlantınız olduğunu gösteren belgeyi memura göstermeniz yeterlidir. Tüm memurlara gerekli bilgiler verilmiştir ve gerekli kolaylıklar önce öğrenciler olmak üzere sağlanacaktır. Yalnız sınav günü moralinizin bozulmaması için lütfen polomiklere girmeyiniz. Tüm öğrencilerimize YKS sınavında başarılar diliyoruz Kendileri bizim için çok değerli gençler. Sınavdan sonra güzel bir temiz hava almak için de ücretsiz otobüsleri kullanabilirsiniz.

Denizli’de otobüsler ücretsiz 30 haziran 1 temmuzBenzer Konular