Diriliş Ertuğrul 89.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

/ 24 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul 89.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, 24 Mayıs Çarşamba akşamı 89.bölüm yeni bölümü ile ekrana gelmedi. Sebebi ise, çekimlerin yetişmemesinden dolayı olduğu belirtildi. TRT 1 ekranlarında ilgi ile izlenen dizinin yeni bölümü 31 Mayıs Çarşamba akşamı izleyici karşısında olacak.

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İlerleyen saatlerde yayınlanacaktır.

Osmanlı Klasiği Dizilerinden Diriliş Ertuğrul Dizisi
TRT kanalının sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul dizisi Osmanlı devletinin kurucusu Osman Gazinin babası Ertuğrul gazinin Osmanlı beyliğinin devlet olmadan önceki hazırlık sürecini ve bu süreçte yaptığı faaliyetleri konu edinir. Başrolünde ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dır. Yönetmen koltuğunda ise Metin Günay yer almaktadır.
Hülya Darcan, Kaan Taşaner, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Uğur Güneş, Serdar Gökhan, Didem Balçın, Esra Bilgiç ve Çağdaş Onur Öztürk dizinin diğer oyuncularıdır. 2014 yılında yayın hayatına başlayan Diriliş Ertuğrul dizisi ilk bölümünden itibaren sayısız başarılar elde etmiştir. 2015 yılının en iyi dizisi seçilmiş ve yine 2016 yılında 43. Düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde en iyi dizi seçilmiştir. Böle başarılı bir dizinin her yeni bölümü izleyicileri tarafından haliyle merak edilmektedir.Benzer Konular