Diriliş Ertuğrul 98.Bölüm Turgut Alp ve Aslıhan Hatun ölecek mi?

/ 30 Kasım 2017 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul 98.Bölüm Turgut Alp ve Aslıhan Hatun ölecek mi?

Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, 6 Aralık akşamı 98.bölüm ile yayında olacak. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide Turgut Alp ve Aslıhan Hatun ölüyor mu? Diziden ayrılacak mı? Gerçek tarihte neler olmuştur? İşte bu soruların cevabı:

Her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen diziden yine aksiyon dolu bir bölüm geliyor. Ertuğrul’un en önemli adamı zehirleniyor.

Turgut Alp Öldü Mü? Cengiz Coşkun Diziden Ayrılacak mı?


Turgul Alp’in zehirlendiğinin haberini alan Ertuğrul, bu duruma çok üzülür. Zehri yapan ve bu işi üstlenen kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Oba’da bulunan hainden yine Ares’e haber gider. İçtiği zehir sonrasında malesef ölebileceği belirtilmektedir.

Ares bir yandan planlarına devam ederken Oba’da yine olaylar devam edecek. Sadettin Köpek panik olmaya başlamış. Çünkü sevdiği kişi olan Aslıhan Hatun’un ölüm ile burun burunadır. Bahadır Bey ise yeni bölümde Ertuğrul’a bu meydan okumaya çalışmaktadır. Ancak haddini bilecek sözler gelecektir.

ASLIHAN HATUN ÖLECEK Mİ?


Bir diğer kişi iseAslıhan Hatun bu bölümde malesef ölüm haberi gelebilir. Ertuğrul Bey ise hainlerin kökünü kazımak için var gücüyle çalışmaktadır. Bahadır Bey’in yaptıklarından sonra bu duruma affetmeyecektir.

Sadettin Köpek fragmanda da duyduğunuz gibi, Ertuğrul’un kellesini almak istediğini söylemektedir. Ancak gereken cevabı er ya da geç alacaktır.

Aslıhan’ın ölüp ölmeyeceği ise henüz belli değildir. Gülsim Ali İlhan diziden bu bölüm ayrılabilir.

98.BÖLÜM FRAGMANI

Neden öldü diye merak edenler için hafta içinde detayları yayınlayacağız.