Diriliş Ertuğrul Almila’nın yemini ve planları

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul Almila’nın yemini ve planları

Diziye girişi ile seyri değiştiren karakter Diriliş Ertuğrul Almıla’nın yemini ve planları için and içmeye devam ediyor. Almila’nın yaptığı planları Ertuğrul öğrenecek mi ve Almıla’nın karakterini öğrendiğinde Ertuğrul Almıla’ya ne ceza verecek tarihte nasıl oldu.

Tarihi bir dizi olan Diriliş Ertuğrul son bölümde Almıla Cengiz Han ve ecdadları için Ertuğrul soyunu kurutma planları yapıyor. Erutğrul yandaşlarını öldürüp ele geçirdiği kanı bir kadehe doldurup Cengiz Han için yemek ederek içiyor. Almıla Hatun pazara girip kavga çıkartarak Ertuğrul’un içerisine girmişti. Baycu Noyan ile iş birliği içerisindeki Almıla Hatun Ertuğrul’a nasıl zarar verecek.

Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanında yayınlanan Almıla Hatun’un gözlerindeki kin ve nefret onu besliyordu. Ertuğrul onu tüm insani duyguları ile pazarında deri satmaya kabul eder iken Almıla Hatun Ertuğrul’u öldürecek mi nasıl öldüreceğinin planlarını yapıyordu. Diriliş Ertuğrul Almila’nın yemini ve planları tutacakmı dizinin senaryosu nasıl yazıldı tarihte nasıl konu ele alındığını açıkladık.Benzer Konular