Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanı izle

/ 1 Haziran 2018 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanı izle

Yolun sonuna geldik, Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanı izle yayına girmesi ile hepimizi üzdü. Diriliş Ertuğrul sezon finali yapıyor. Yaz tatiline giren Ertuğrul uzun süre ekranlarda olmayacak. Çarşamba günlerinin en fazla reyting alan dizisi Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanı izle haberimizde yayınlanmıştır.

Ertuğrul : Bugün davamız bize onların emanetidir.
– Siz kutlu bir davaya atanmış ne fertlersiniz şimdi büyük fetihlere atılacak adımların eşiğindesiniz inşallah
Ertuğrul : Gökyeleli atlarımız ile gün doğumundan gün batımına Allah’ın adaletini yayana dek durmayacağız.

Erutğrul sezon finali izleyemezseniz Diriliş Erutuğrul Sezon Finali tekrarı ne zaman saat kaçta ilgili konumuzdan takip edebilirsiniz. Baycu Noyan’ın elinden kaçan Ertuğrul Oba’ya sızan Noyan’ın ajanlarını arar. Almıla Hatun’un Noyan’ın ajanı olduğunu öğrenen Ertuğrul Almıla Hatun’u yakalayabilecek mi? Almıla Hatun’un ölüm sahnesi gelecek sezon damı izleyeceğiz yoksa sezon finali Almıla Hatun’un ölümünü içerecek mi merak ediliyor.

Diriliş Ertuğrul sezon finali

Son bölümde Ertuğrul Noyan tarafından halat ile ele geçirildiği sırada ölümünü yavaş vermek isteyen Noyan, Ertuğrul’u elinden kaçırdı. İlk defa bu kadar yaklaşan Noyan’ın bu başarısızlığı onu çileden çıkarttı. Ancak Ertuğrul’a verdiği korku ve yakınlık kendisini toplaması için fazla bile geldi. Ertuğrul artık olayın ciddiyetini daha iyi anlamış tüm Oba’da temizliklere başlamıştır. Moğol’lular ile karşı karşıya gelmesi an meselesidir ve içerisindeki ajanlar Almıla Hatun dahil bir an önce kurtulmalıdır. Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanını izleyebilirsiniz.