Drone Savaşları izle Kanal D’de ilk kez

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Drone Savaşları izle Kanal D’de ilk kez

Son zamanlarda ünlü olan Drone Savaşları izle Kanal D’de ilk kez ücretsiz yayınlanacak. Televizyonda ilk kez Türkçe yayınlanacak Drone Savaşları izle filmi cumartesi akşamı 23:45’te yayınlanacak. Aksiyon ve bilim kurgu bir arada.

İnsanlık tarafından üretilen Drone’ler artık dünyaya saldırmaya başlar. İnsanların ürettikleri artık düşünebiliyor insan gibi üretebiliyor çalışabiliyor ve özel istekleri olabiliyor. Yapay zekanın bu kadar geliştiği ve teknoloji ile birleştirilip hayata geçirilmesinin zararları ele alınan süper bir macera dolu film. Drone’ler artık çok güçlü. Tüm dünyayı birbirine katıp yıkıp geçiyorlar insanları öldürüyorlar. İnsanlar ise Drone Savaşları izle dur demek istiyor. Kendi üretimleri makinalar artık insanlığı dinlemiyor.

Drone Savaşları’ndan kazandıklarını gemilere yüklüyorlar. Okyanuslar boyunca kurdukları kendi filoları var ve yer altı kaynaklarını bir hiç gibi tüketiyorlar yok ediyorlar. Sadece insanlığın sonu değil dünyanın da sonu geliyor. İnsanlar Drone Savaşları için ürettikleri silahlar ile vurmaya başlıyor ancak artık kendilerini kendisi tamir edip geliştiren Drone’ler nasıl durdurulacak henüz bulunamadı.

Kurtuluş yolu arayan insanlık dünyayı kurtarabilecek mi yoksa insanlığın ürettikleri robotlar ile artık sonlarının geldiğini mi izlemiş olacağız. 2016 yılında ABD yapımlı film Cinetel Films tarafından finanse edildi. Corin Nemec, Whitney Moore ve Nathin Butler baş röllerini oynadığı Amerikan yapım filmi Jack Perez yönetti.

Türkiye’de sinemalarda altyazılı olarak yayın alan Drone Savaşları izle Tv’de ilk kez Kanal D ekranlarında 12 mayıs akşamı 23:45’te ücretsiz ve Türkçe Dublaj’lı olarak yayınlanacak filmi kaçırmayın. Sabahında herkes bu filmi konuşacağından emin olabilirsiniz.


Benzer Konular
San Andreas Fayı izle