Dünyalar Çarpışıyor tv de ilk kanal D

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Dünyalar Çarpışıyor tv de ilk kanal D

Kanal D ekranlarında bu akşam 23:30 da başlayacak olan bilim kurgu filmi bilim adamları ve uzay ağırlıklı. Fizik tabanlı uzay bilimi üzerine kurulu Dünyalar Çarpışıyor izle tv de ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Sizlerin bu filmi izlemeniz fizik kurallarına bakış açınızı değiştirecek.

Dünyalar Çarpışıyor filminde asıl anlatılmak gerçek hayata çok yakındır. Uzayda durmadan yeni araştırmalar yapılır. Bunlar çoğu zaman dünyadan saklanır insanlar ile paylaşılmaz. Bu konuda en büyük araştırma Nasa tarafından yönetilir. Bizlere ise sadece dini çerçevemize uygun bilmemiz gerekenler aktarılır. Filmdeki sahneler gerçek yaşamda sık sık karşımıza çıkar. Buna rağmen biz farkına bile varmadan çözüme ulaştırılarak yok edilir.

Collision Earth adı ile dünyada yayınlanmış ve 2011 yılından beri popüleritesini korumayı başarmış 2018 yılında tvde ilk olarak Kanal D de yayınlanan film serisine adını yazdırmıştır. Uzayda araştırma yapan bir takım astronotlar uzay aracı ile fotoğraflar ve videolar çekmektedir. Dünyanın en hızlı düşünebilen insanlarından oluşan uzay bilimi insanları ile birden bağlantı kesilir. Uzay aracının rotası kontrol dışına çıkar.

Uzay aracının dünyaya doğru hızla yaklaşması ve bu hız ile birkaç saat içinde felaket olacağını sadece uzay rotasını takip eden bilim insanları tarafından görülür. Nasıl müdahale edecekler uzay aracı dünyaya düşüp felaket yaratacakmı yoksa eskilerden kalmış bir bilim adamı bu konuyu çözebilecekmi ?

Çok eski bir bilim adamı ancak artık emekli olmuş bir eski düşünür. Ancak fiziği hiç bırakmamış halen kendi içerisinde çalışmalarına devam eden kişi. Dünyayı birtek o kurtarabilirdi. Onun yönetimine ve deneyimine ihtiyaç vardı ancak buna yeterli zaman yoktu. Bilim adamına ulaşıp dünyayı kurtarabilme öyküsünü anlatan Dünyalar Çarpışıyor Kanal D izle sizin için günün en güzel filmi olacağına eminiz.