Dünyanın En Güzel Kokusu 2 izle TV’de ilk kez FOX ekranlarında

/ 21 Aralık 2018 / / yorumsuz
Dünyanın En Güzel Kokusu 2 izle TV’de ilk kez FOX ekranlarında

Başrollerinde Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal ve Bestemsu Özdemir’in olduğu Dünyanın En Güzel Kokusu 2 izle, 22 Aralık Cumartesi saat 23.15’te FOX TV ekranlarına gelecek. Dünyanın En Güzel Kokusu 2 TV’de ilk kez FOX ekranlarında olacak.  TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmde, Hakan ve Derya köklü arkadaşlıklarının ardından birbirlerine aşık olmuş, masalsı bir aşk yaşamışlardır. Aşklarının meyvesi olarak bir de bebekleri olmuştur. Ancak hayat Derya’yı zamansızca Hakan’ın ve bebek Elif Zeyno’nun yanından almıştır. Derya’nın ölümünün ardından yıkılan Hakan bir türlü toparlayamaz. Arkadaşlarının da yardımıyla kızı Elif Zeyno için hayata tutunmaya çalışır. Bir gün tesadüf eseri sıradışı ve kendi acılarıyla boğuşan bir kadın olan Candan ile tanışır. Yavaş yavaş Hakan’ın hayatına giren Candan, Hakan’la ilginç bir arkadaşlık kurar.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 izle

Hakan ve Derya köklü arkadaşlıklarının ardından birbirlerine aşık olmuş, masalsı bir aşk yaşamışlardır. Aşklarının meyvesi bir de bebekleri olmuştur. Derya’nın beklenmedik ölümünün ardından yıkılan Hakan bir türlü toparlayamaz. Arkadaşlarının da yardımıyla kızı için hayata tutunmaya çalışır. Bir gün tesadüf eseri, sıradışı ve kendi acılarıyla boğuşan bir kadın olan Candan ile tanışır..

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Oyuncuları

Tuba Ünsal Kimdir, Kaç yaşında, Nereli; Tuba Ünsal 7 Aralık 1981 tarihinde Denizli’de doğdu. İlkokulu Kırklareli’de okudu. Orta okulu ise Şanlıurfa’da ve liseyi ise İzmir’de tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’ne girdi. Üniversite birinci sınıfta okurken, öğrenimine kısa bir süre ara verdi. 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Bu yarışmanın ardından profesyonel olarak mankenlik yapmaya başladı. Mankenliğin yanı sıra televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı. Ayrıca birtakım televizyon programları yaptı. Oynadığı yapımlardan bazıları Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba olarak gösterilebilir. Ünsal son olarak Ruhumun Aynası adlı dizide yer aldı.

2004 yılında Cem Cantaş ile evlendi. Ancak evlilikleri iki yıl sonra bitti. Ünsal, 2012 yılında sona eren ikinci evliliğini ise Murat Pilevneli ile yaptı. Ünsal’ın Murat Pilevneli ile evliliğinden Sare Pilevneli, Mirgün Cabas ile evliliğinden Civan Mert Cabas adlı iki çocuğu vardır. Ünsal 2017 yılında İçerde dizisinde yer aldı.

Rıza Kocaoğlu Kimdir, Kaç yaşında, Nereli;  19 Mart 1979 tarihinde doğan Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Çağan Irmak’ın ilk yönetmenlik denemesi olan “Bana Şans Dile” filmiyle sinemaya adım attı. Bu filmde başrol oynayan oyuncu, Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü sahibi oldu. Aynı zamanda 1990’ların en ünlü radyo programlarından biri olan Kaybedenler Kulübü’nün filminde rol aldı. Daha sonra televizyonda büyük izleyici kitlelerine ulaşan Kuzey Güney ve Ezel gibi dizilerde yer aldı. 2012’de Karadayı adlı dizide boy gösterdi.

Bestemsu Özdemir Kimdir, Kaç yaşında, Nereli; 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bestemsu Özdemir, anne babası boşandıktan sonra birkaç sene boyunca anneanne ve dedesiyle Ankara’da yaşadı. Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’ne girdi.

Mimar Sinan Üniversitesi’nde takı tasarımı okumak için sınavlara hazırlandı. Bu esnada çizim dersleri alırken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle okula ara verdi. Daha sonra Mahir Güven’in atölyesine katıldı. Bu yıllarda karakalem ve yağlı boya çalışmalar yaptı. Kısa bir süre içinde portfolyo hazırladı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’ne girmeyi başardı. Bu süreçteresim tutkusunun yanına bir de heykel sanatını ekledi. Özdemir, oyunculuk dışında heykel ve resim yapmaya devam ediyor.Benzer Konular