Ecem suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı

/ 10 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Ecem suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı

Polislerin aldığı Ecem ifadesinde suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı şimdi neler olacak. Önce banyodaydım diyen ecem tetiği ben çektim annem suçsuz dedi.

Alp’ten kaçarken plazanın önünde gelen polisler Ecem’i şubeye alırlar. Alp korkusundan koşa koşa annesinin yanına gider. Olan biteni annesine anlatır. Ecem’i polislerin aldığını söyler. Kudret, Alp’e kendin ettin kendin buldun. Ben Ecem’in işini bitirecektim sen mani oldun. Hayatın kaydı artık polislerin savcıların önünde Ecem herşeyi anlatacak der Alp ile Kudret kavga eder ve Alp ceza evinden ayrılır.

Ecem açık görüş gününde karakolda ek ifade vermektedir. Savcı önce geceyi anlatmasını ister. Ecem ben o anda duştaydım babam eve çok geç ve sarhoş geldi. Annemle babam salonda tartışıyorlardı ancak ben duşta olduğum için hiçbir şey duymadım duştan çıktığımda babam ölmüştü der. Savcı olanlara inanmaz. Polisler olay yerine ilk geldiklerinde olayı fotoğraflamışlardır.

Savcı fotoğrafları tek tek Ecem’in önüne koyar. Ecem’e tekrar doğru söyle der. Ecem yaşı itibari ile olayı anlamaz ve tekrar sorar savcıya bu resimleri neden bana gösteriyorsunuz şimdi der. Savcı duştaydın ancak polisler geldiğinde saçların neden ıslak değil ve aksine fönlü diye sorar. Ecem’e doğruları anlat o tetiği kim çekti annen mi baban mı söyle bana der. Ecem ecel terleri dökerken ben çektim ben diye bağırarak babamı ben vurdum ve annem suçsuz benim yerime yatıyor diyerek ağlamaya başlar.

Savcı kahvesinin yanındaki suyu Ecem’e iter al iç der. Şimdi olay çok farklı bir boyut kazanmıştır. Her şey savcının iki dududağı arasına sıkışmıştır. Savcı ne derse o olacaktır. Ancak Ecem suçunu itiraf etti ise yasa gereği suçsuz olan Deniz’in hapisten çıkıp Ecem’in hapse girmesi gerekmektedir. Ancak Ecem ceza evine girer ise Deniz daha büyük üzüntü içerisine girer çünkü Ecem ceza evi hayatında çok ezileceği kesindir.


Benzer Konular