EDHO Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor mu?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
EDHO Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır Reis lakaplı Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor mu?  EDHO dizisi Hızır Çakırbeyli, Ateş tarafından sırtından vurulmuştu. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Hızır Reis öldü mü? Merakla beklenen yeni bölümlerde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm Neler Oldu Hatırlayalım.

Alparslan’ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan’ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır’ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi’yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas’ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.

Hızır Çakırbeyli öldü mü diziden ayrılıyor mu çıktı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm. 

Çakırbeyliler, Muzi’yi bulacaklarını umarak çıktıkları yolda pusuya düşürülmüşken, Davut Ateş’in ellerinden ölüme uğurlanmıştır. Hedef şaşırtarak büyük bir kayba sebebiyet veren düşmanlar, el birliğiyle Hızır ve ailesini bitirmenin peşindedir. Gün geçtikçe intikam hırsı artan Çakırbeylilerin önüne yem olarak atılan Sinan’a nihayet ulaşılır fakat o kadar küçük bir lokma kimsenin gözünü doyurmaya yetmez. Bu ölüm kalım savaşında asıl hedef Muzi iken son yaşanan olaylar okların İzzet’e dönmesine neden olacaktır.

Dayısının intikamını almak için Hızır’dan önce yola koyulan Hızır Ali, yaptığı planla kendi canını tehlikeye atar. Tüm olanların sorumlusu sayılan Muzi, bir Çakırbeyli’yi ele geçirme fırsatını kaçırmayacaktır.

Her geçen gün yaptıklarıyla onu dost bilenlerin güvenini kazanmaya çalışan Ateş’in son planı Cemre ile bir yuva kurmak üzerinedir. Her ne kadar aile kurmak isteyen iyi bir insan izlenimi vermeye çalışsa da en yakınındakilerden biri onun hain olduğunu anlar. Sonu yine felaket getirecek olan bu durum bu kez en çok Emine’nin canını yakacaktır.

EDHO Hızır Reis lakaplı Hızır Çakırbeyli karakteri ile gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca diziden ayrıldı mı? Diziden çıktı mı diye merak edilen Oktay Kaynarca instagram hesabından ayrılık sinyalleri verdi. İşte yaptığı paylaşım.

Yemek de boş, içmek de… Hatta yeri gelmeden sevişmek de… Tam zamanında öpmelisin mesela güzel gözlünü… Tam zamanında söylemelisin sevdiğini , gözlerinin içine baka baka.

Tam zamanında açmalısın kapını… Hayatına girmek isteyenlere…
Tam zamanında çıkarmalısın… Sevginden şımarmaya başlayanları.

Tam zamanında affetmelisin kardeşini , biliyorsan yüreğinde kötülük olmadığını. Seni gecenin üçünde arayıp da, kafasının iyi olduğunu söylediğinde.

Tam zamanında bağırmalısın… Acıyınca bir yerin…
Tam zamanında gülmelisin… Kemal Sunal küfür edince filmin bir yerinde.

Tam zamanında bırakmalısın içmeyi ,son kadeh bozacaksa seni ve üzeceksen birilerini ertesi gün hatırlamayacaksan.
Tam zamanında yaşlandığını hissetmeli.
Tam zamanında ölmelisin… Iskalamak istemiyorsan hayatı.

Haydi şimdi kalk bakalım… silkin şöyle bir
At üzerinden hayatın yorgunluğunu… vakit zannettiğinden daha az.
Haydi kalk bakalım… şimdi YAŞAMAK ZAMANI

Yazan kim bilmem Can Yücel olduğu da söyleniyor ama kim yazdıysa budur….Benzer Konular